Podnikání

Sídlo firmy u vás doma nebude dělat dobrotu… Využijte virtuální kancelář!

Zákon všem společnostem ukládá povinnost vlastního sídla, což pro jejich majitele znamená jediné – nutnost zahrnout do nákladů i pronájem kanceláře, plat administrativního pracovníka a další související položky. Pro firmu, která by se za normálních okolností bez kanceláře obešla, je tato varianta pořádnou zátěží a majitelé se proto často uchylují k nouzovému řešení v podobě sídla společnosti na vlastní adrese. Týká se to i vás?

Sídlo společnosti je povinné, ale je jen na vás, kde si ho zřídíte. Adresa v místě vlastního bydliště však není ideální, protože v očích klientů a partnerů nepůsobí příliš důvěryhodně. Nebylo by přeci jen lepší sídlo firmy Praha? Pokud se v cenách za pronájem pražských kanceláří orientujete, pravděpodobně si teď ťukáte na čelo – neměli bychom vám raději prozradit alternativu, která je levnější než váš stávající pronájem? Nenechte se mýlit, sídlo společnosti v Praze nemusí být drahé – stačí, když se poohlédnete po takovém, které nese přízvisko virtuální.

Virtuální kancelář už dávno není velkou neznámou a možná jste o ni slyšeli i vy. Ale pro jistotu…

Jde o kancelářské prostory, které jejich majitel pronajímá desítkám nebo i stovkám subjektů, které se v ní však fyzicky nenachází. O veškeré administrativní činnosti se stará speciální vyškolený pracovník a díky tomu je cena za pronájem velmi nízká. Cena virtuálního sídla firmy v Praze začíná na několika stokorunách za měsíc… A pokud budete přeci jen čas od času potřebovat místnost, můžete se domluvit na moderně zařízené zasedačce, která vám před obchodními partnery ostudu neudělá.

Virtuální kancelář má i další výhody. Prim hraje nejen nízká cena a atraktivní adresa, ale také méně časté kontroly ze strany úřadů. Pravděpodobnost, že vám bude úřední šiml znepříjemňovat život, je v Praze minimální…

Je pro vás poskytnutí sídla na atraktivní adrese zajímavé? V tom případě se obraťte na společnost Central Office, která nabízí sídla firmy na několika pražských adresách a související služby (účetnictví, poradenství…) za velmi nízké ceny. Prohlédněte si je na www.centraloffice.cz.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.