Podnikání

Silný a cenově dostupný notebook pro vaše podnikání

Dokážete si představit jeden den bez vašeho notebooku? Schválně si zavzpomínejte na doby, kdy jste neměli k dispozici mobilní pracovnu a multimediální centrum v jednom a museli jste si vystačit s tužkou a papírem. Doby dávno minulé jsou již naštěstí pryč a osobní počítače, respektive notebooky nám usnadňují práci a šetří čas. Tedy alespoň těm z nás, kteří na nich skutečně pracují a nevěnují se surfováním po Facebooku či jiných sociálních sítích. Vraťme se však k samotným přenosným počítačům, které tvoří drtivou většinu IT sortimentu. Stolní PC se pomalu stěhují do muzea a i zarytí příznivci hlučných a velkých strojů již pomalu, ale jistě přesedlávají na mnohem výhodnější laptopy. Pravděpodobně se jeden z nich ukrývá i ve vaší aktovce. Nebo snad ještě notebook nemáte?

Potřebujete poradit s výběrem nového notebooku?

Ať už patříte k lidem, kteří nákup notebooku odkládali, nebo máte doma starý a nedostačující model, jistě budete v blízké budoucnosti řešit výběr nového stroje. Vzhledem k obrovskému počtu výrobců a samotných modelů, se vám jistě bude hodit pár rad, kterými je dobré se při výběru notebooku řídit. Otázkou tedy je, zda notebook kupovat v závislosti na renomé výrobce, nebo se řídit recenzí na konkrétní typ notebooku, byť méně prestižní značky. Odpověď je jednoduchá, nedělejte kompromisy a spolehněte se na giganta, který vyrábí počítače několik desítek let a jehož modely patří k tomu nejlepšímu, co se dá v současnosti pořídit. Samozřejmě jde o notebooky HP.

Proč jsou notebooky HP nejprodávanější?

Ptáte se, proč by na vašem pracovním stolku měl spočívat právě notebook HP a ne SONY či Apple? Opět jednoduchá odpověď. Notebooky konkurenčních prestižních značek, kterými SONY i Apple bezesporu jsou, nemohou notebookům HP konkurovat cenou, při čemž dílenské zpracování je na totožné úrovni. Přenosné počítače s legendárním „HP“ nabízí bezkonkurenční poměr ceny a výkonu, při čemž těží i z velmi elegantního designu. Společnost HP navíc disponuje hustou servisní sítí, takže se o zdraví svého notebooku rozhodně nemusíte obávat. Hápéčka vám poslouží po mnoho let a budou vás provázet na každém kroku.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.