Podnikání

Skartace v regionu Brno? Obraťte se na REISSWOLF!

Co s nepotřebnými dokumenty, které nechcete nadále archivovat? V prvé řadě si uvědomte, že informace, které vy nepovažujete za důležité, může někdo jiný využít proti vám. Může se jednat o staré smlouvy, databáze s údaji o klientech a obchodních partnerech nebo strategické plány vaší společnosti. Předtím, než je zmuchláte a vyhodíte do koše, promyslete případné následky…. Vaší prioritou by měla být bezpečná likvidace, která zamezí dalšímu použití. V případě většího množství dokumentů se neobejdete bez odborníků.

Likvidace dokumentů se nazývá skartace. V případě několika desítek až stovek archů zvládnete skartací s pomocí obyčejné kancelářské skartovačky, nicméně likvidaci celého archivu budete muset přenechat někomu jinému. Vsaďte na ty nejlepší a obraťte se na společnost REISSWOLF, která patří k evropské špičce.

Proč spolupracovat se společností REISSWOLF?

Společnost REISSWOLF v oboru působí již od poloviny 80. let minulého století a u nás začala skartovat v roce 1996. Zaměstnanci jsou prověření Národním bezpečnostním úřadem a můžete se spolehnout na naprostou profesionalitu a diskrétnost. Spolupráce probíhá následovně:

  1. zaměstnanci s vámi zkonzultují vaše požadavky a navrhnou optimální řešení
  2. dokumenty, které chcete skartovat, vyzvednou přímo u vás
  3. proběhne likvidace na vysokokapacitním drtiči
  4. obdržíte certifikát o provedené práci a ekologickém nakládání s odpady

Uchováváte data v elektronické podobě?

Pozor, společnost REISSWOLF zajišťuje také likvidaci datových nosičů – např. hardisků, disket, CD či DVD. Skladujete-li citlivá data v elektronické podobě, možná netušíte, že pouhé vymazání nestačí. Data se na některých nosičích uchovají i přesto, že je nevidíte a to až do doby, než je přemažou jiná data. Nechcete-li ať se k nim dostane nepovolaná osoba, využijte bezpečnou likvidaci.

Společnost REISSWOLF nepůsobí jen v okolí města Brno, ale celorepublikově. Zde najdete informace ohledně skartace pro Karlovy Vary.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.