Podnikání

Skartace pro Olomouc a okolí zajišťuje REISSWOLF

Potýkáte se s množstvím dokumentů, které již nehodláte nadále skladovat? Napadlo vás, že je vyhodíte a vyřešíte svůj problém s přeplněným archivem jednou provždy? Zadržte. Dokumenty mohou obsahovat citlivé informace, které někdo nepovolaný zneužije proti vám nebo vašim klientům. Jediným bezpečným způsobem likvidace je skartace.

Chcete v noci klidně spát? Nenechávejte důvěrné informace napopsas nepovolaným osobám!

Skartace je proces, v rámci kterého jsou bezpečně zlikvidovány tištěné dokumenty, ale také data v elektronické podobě. Pokud dokumenty vhodíte do kontejneru, zůstanou nechráněné a stanou se velmi snadným cílem pro ostatní. Necháte-li je skartovat, budete moct klidně spát.

Když na skartaci nestačíte sami, využijte profesionální pomoc

Otázkou je, jak skartaci provést v případě většího množství dokumentů, na které kancelářská skartovačka nestačí. Předpokládáme, že není ve vašich silách likvidovat tisíce smluv, lejster a jiných dokumentů – obraťte se proto na někoho, kdo se o skartaci postará za vás. A protože jde o likvidaci citlivých informací, měla by se procesu zhostit renomovaná firma.

Mezi absolutní evropskou špičku v oblasti skartace patří společnost REISSWOLF, která vznikla v roce 1985 v sousedním Německu. Již zanedlouho spolupracovala s významnými hamburskými bankami a pojišťovnami a za několik let se stala vedoucí firmu na trhu. U nás zahájila činnost v roce 1996 a vybudovala nový provoz v Kralupech nad Vltavou. Jde o jeden z nejmodernějších závodů svého druhu v Evropě.

S čím vám odborníci z REISSWOLF pomohou?

  • Postarají se o skartaci vašich dokumentů a likvidaci datových nosičů (hardisky, CD, DVD, diskety, videokazet apod.).
  • Zajistí svoz a to i v bezpečnostních kontejnerech
  • Po provedení likvidace vám vystaví příslušné certifikáty

Pozor, na REISSWOLF se můžete obrátit také v souvislosti s archivací. Disponujete-li dokumenty, které musíte dle zákona po určitou dobu uchovat, využijte externí archiv včetně nadstandardních služeb v podobě průběžného třídění či převodu dokumentů do elektronické podoby.

Firma REISSWOLF působí celorepublikově a to nejen ve větších městech. Zajímají-li vás služby pro Severní Moravu, navštivte Ostrava – skartace.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.