Podnikání

SketchUp: Výkonný CAD software vás v mnoha ohledech příjemně překvapí

Hledáte výkonný CAD software, který vám umožní tvorbu 3D modelů? V tom případě se pohodlně usaďte. Představíme vám populární nástroj, který je postaven na odlišném základu než klasické CAD programy, ale přesto se vám s ním bude perfektně spolupracovat. SketchUp se stane vašim věrným pomocníkem, bez kterého si posléze nebudete moct představit efektivní práci.

Proč se vyplatí používat SketchUp

CAD software SketchUp se v současné době využívá napříč mnoha obory. Používají ho lidé, kteří se pohybují ve strojírenství, průmysloví designeři, architekti, výrobci nábytku a další. Jde o výkonný 3D skicář a modelář, který umožňuje tvorbu trojrozměrných modelů od koncepční fáze návrhu až po vypracování podrobných detailů.

Práce ve SketchUp je velmi intuitivní, probíhá přímo v 3D prostoru a umožňuje velmi rychlou tvorbu modelu. Ten lze zobrazit v různých stylech – od pokrytí různými materiály až po efekt ručně kreslené skicy. Za zmínku stojí také možnost tvorby efektní 3D prezentace a přítomnost 2D prezentačních nástrojů (např. model LayOut).

Používáte starší verzi? Zvažte pořízení SketchUp 2015!

Nedávno vyšel SketchUp 2015, která nabízí ještě více funkcionalit než předchozí verze. Konkrétně jde o „Face-Finder“ – kód, který software využívá k vytváření ploch ve chvíli, kdy uživatel modeluje. Vylepšení doznaly také operace, např. „rozbít“, což si uvědomít především při tvorbě modelů v extra velikosti.

Díky vlastním stylům je vykreslení modelu podstatně rychlejší. Přibyla nová položka „rychlé styly“ v okně stylů, a to včetně těch, které vytvořil uživatel.

Přibyly také nové nástroje jako rotující obdélník, 3bodový oblouk, polygon, kontrola pravopisu v LayOut. Zároveň byly přepracovány štítky a u materiálů byla přidána funkce umožňující smazání všech materiálů na modelu.

Chcete-li si nejnovější verzi CAD software SketchUp vyzkoušet bezplatně, nainstalujte si 30denní demo verzi. Více na www.3epraha.cz.

Nakopněte podnikání!

Notebook domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný MacBook Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Spolehlivé CRM řešení eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.