Podnikání

Skladovací kontejner: Mobilní sklad, ochrana majetku i místo pro nebezpečné látky

Z Domažlic až do Mexika. Tak daleko se vyváží české skladovací kontejnery značky KOVOBEL. Zájemci se však našli také v Brazílii, Singapuru, Austrálii, JARU a v zemích Blízkého východu. Kombinace kvalitních materiálů a praktické konstrukce je jasnou volbou pro každého, kdo hledá příhodné skladovací prostory. Je to i váš případ?

Jak jednoduše uskladnit zboží, materiál, nářadí, techniku, ale také chemikálie, nebo snad něco úplně jiného? Máte-li k dispozici volnou plochu, umístěte na ni skladovací kontejner. V případě konstrukcí KOVOBEL získáte jednoduchý sklad s mnoha možnostmi využití. Pozinkovaný trapézový plech s dvoukřídlými vraty odolá rozmarům počasí a ochrání uskladněné věci bez ohledu na jejich charakter.

Skladovací kontejnery nabízí flexibilitu pro každého, kdo potřebuje mobilní sklad. K výhodám daného řešení patří možnost snadné manipulace. Lze je kdykoliv přemístit, skládat na sebe a v případě potřeby rozložit.

Kontejnery značky KOVOBEL jsou dobrou volbou i pro pronajímatele skladovacích prostorů. Chystáte-li se provozovat tzv. self storage, máte možnost to udělat elegantním způsobem – skladovací kontejnery mohou být instalovány vedle sebe i ve dvou úrovních (ty ve spodní úrovni vyžadují vhodně provedené vyztužení – s tím vám pomohou odborníci z této firmy).

K volitelné výbavě a příslušenství patří: zpevněné vnější profily, pochozí plechy ve spodní úrovni, regálový systém, zabezpečení proti krádežím (bezpečnostní závora), ventilační mřížky, vedené vidlí pro snadnou manipulaci VZV s krátkými vidlemi, střecha s průsvitným pruhem, nájezd a další praktické prvky.

Pokud vás zaujala možnost, jak skladovat jednoduše a efektivně, přečtěte si o skladovacích kontejnerech KOVOBEL více na www.kovobel.cz. Na webu nechybí ani videoukázka montáže.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.