Finance

Smart půjčka – elegantní způsob, jak zvýšit svou cashflow

Někdy to v bance nejde a jediným způsobem, jak zvýšit svou cashflow, je půjčka z nebankovního sektoru. Zkuste na chvíli zapomenout na předsudky vůči nebankovním společnostem a pojďte se s námi podívat na zajímavou nabídku od společnosti Smart Capital.

Smart Capital je jednou z dceřiných společností Smart Corporation, která se na finančním trhu pohybuje již od roku 1993. Dvacetiletá působnost je sama o sobě zárukou kvalitních finančních produktů, které dlouhodobě využívají nejen domácnosti, ale i firmy a veřejnoprávní instituce. Smart Corporation se nyní dělí na tři dceřiné společnosti – Reol Financial, Smart Power a „náš“ Smart Capital. Každý ze subjektů má speciální poslání. Jeden z nich se zabývá revitalizaci firem a odkupem a správnou pohledávek, další devizovými službami a poslední poskytováním dostupných úvěrů.

Smart půjčka a její výhody

Půjčka od Smart Capital patří v České republice k vůbec nejvyhledávanějším nebankovním produktům a to především díky stabilitě firmy a celkové transparentnosti. Klíčovou roli však hraje i rychlost, s jakou společnost celou transakci vyřizuje. Nemáte-li čas a chuť trávit hodiny nebo celé dny čekáním na vyřízení úvěru, budete spokojeni. Pojďme se však podívat na to, co vás bude skutečně zajímat – na parametry půjčky.

Půjčku lze vyřídit online a výše úvěrového rámce činí až 50 000 Kč. Jde o neúčelový typ úvěru a prostředky tak lze využít na libovolné účely. Jen v České republice již Smart půjčku využilo více než 100 000 klientů, včetně žen na mateřské a důchodců. Jediným předpokladem je alespoň minimální pravidelný příjem, zkoumání registru se nekoná. Mezi další výhody půjčky patří i možnost refinancování.

Pokud vás způsob, jak rychle a bez komplikací získat finanční injekci v řádech několika desítek tisíc korun zaujal, přečtěte si o ní více na smartpujcka.biz. Na zmíněném webu najdete i online formulář, prostřednictvím kterého lze o půjčku zažádat.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.