Finance

SMS, která vám zachrání krk

I malý peníz mnohdy udělá divy a drobní podnikatelé a živnostníci to znají nejlépe. I vy jste možná zažili situaci, kdy jste počítali s tím, že klient proplatí fakturu a vy budete moci nadále bez problémů fungovat. Bohužel se tak nestalo a na účtu se očekávaná částka neobjevila. Zákazník zkrátka nepočítal s tím, že i vy máte určité závazky, které nepočkají a platbu jednoduše pozdržel. Jak z toho ven? Žádat o úvěr není to pravé ořechové a to zejména tehdy, chybí-li vám jen několik tisíc. Efektivním a jednoduchým řešením by mohla být SMS půjčka. Ještě jste o ni neslyšeli? Rádi vám ji představíme.

Půjčka, na kterou má nárok téměř každý

SMS půjčka patří mezi nejoblíbenější typy mikroúvěrů a stojí za ní skandinávská společnost Ferratum. Její podstatou je poskytnutí rychlé a nekomplikované finanční injekce všem, kteří se ocitli v dočasných finančních nesnázích a to i navzdory tomu, že se nachází v registru dlužníků. Společnost Ferratum databáze dlužníků neprověřuje a navíc nevyžaduje ani potvrzení o výši příjmů. Celá transakce se tak obejde bez zbytečného papírování a nezabere více než pár minut. Na atraktivitě ji přidává fakt, že lze vyřídit z pohodlí domova bez toho, aniž byste museli vážit cestu na pobočku.

Parametry a výhody SMS půjčky

A kolik si lze půjčit? Výše SMS půjčky se pohybuje od 1 000 do 10 000 Kč a celková splatná částka je dána fixním poplatkem 250 Kč za každou vypůjčenou tisícikorunu. Půjčka do výše 9 000 Kč je splatná do 21 dní a nejvyšší částka pak za 30 dní. Díky přehledné tabulce budete vždy přesně vědět, kolik máte vrátit a navíc se nemusíte obávat žádných skrytých poplatků. Jednoduchá a transparentní – právě tyto vlastnosti krátkodobou půjčku charakterizují nejlépe. Výhodnější způsob, jak překlenout momentální finanční krizi, pravděpodobně nenajdete. O SMS půjčku můžete zažádat prostřednictvím online formuláře na webu pujcky-sms.eu.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.