Finance

Drobné finační problémy vyřeší jediná SMSka

Dostat se do špatné finanční situace není ostuda, v dnešní době k tomu stačí opravdu málo. Potíže by však často vyřešil i drobný finanční obnos ve výši několika tisíc korun. Žádat o půjčku v bance se v tomto případě nevyplatí a zbývá nebankovní sektor. Nechte se však napálit první dostupnou půjčkou, která na vás vykoukne z letáku a sáhněte po prověřeném produktu od známé společnosti Ferratm Group. Skandinávská nadnárodní finanční instituce se zabývá poskytováním mikroúvěrů již od roku 2005 a působí ve 20 zemích. Její služby již využilo více než milion klientů a my vám prozradíme proč.

Mikropůjčka bez dokládání příjmů a ručení

Společnost Ferratum přišla na trh s inovativním produktem, který se do podvědomí zákazníků zapsal jako SMS půjčka. Jde o jeden z nejrychlejších a nejjednodušších způsobů, jak si půjčit až 10 000 Kč a to bez nutnosti dokládání výše příjmů či ručení nemovitostí. O půjčku lze zažádat z pohodlí domova a to formou SMS zprávy nebo prostřednictvím online formuláře na webu ferratum.cz. Ten provozuje česká společnost Ferratum Czech s.r.o., která spadá do Ferratum Group.

Půjčit si může téměř každý

Půjčka ihned je k dispozici všem zájemcům ve věku od 20 do 75 let a mezi největší přednosti patří fixní sazby. Nemáte-li rádi komplikované a často netransparentní přepočítávání úroků, jste na správném místě. S úvěrem od Ferratum budete mít vždy přehled o konečné splatné částce. Tu musíte uhradit do 45 dní, ale v případě potřeby si můžete lhůtu o 15 dní prodloužit (a to celkem třikrát). Neporušíte-li smluvní podmínky budete moct po doplacení o úvěr zažádat znovu.

Finská půjčka představuje nejjednodušší způsob, jak vyřešit finanční potíže a zároveň se nedostat do dluhové pasti kvůli nevýhodné půjčce od soukromého investora.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.