Finance

Drobné finační problémy vyřeší jediná SMSka

Dostat se do špatné finanční situace není ostuda, v dnešní době k tomu stačí opravdu málo. Potíže by však často vyřešil i drobný finanční obnos ve výši několika tisíc korun. Žádat o půjčku v bance se v tomto případě nevyplatí a zbývá nebankovní sektor. Nechte se však napálit první dostupnou půjčkou, která na vás vykoukne z letáku a sáhněte po prověřeném produktu od známé společnosti Ferratm Group. Skandinávská nadnárodní finanční instituce se zabývá poskytováním mikroúvěrů již od roku 2005 a působí ve 20 zemích. Její služby již využilo více než milion klientů a my vám prozradíme proč.

Mikropůjčka bez dokládání příjmů a ručení

Společnost Ferratum přišla na trh s inovativním produktem, který se do podvědomí zákazníků zapsal jako SMS půjčka. Jde o jeden z nejrychlejších a nejjednodušších způsobů, jak si půjčit až 10 000 Kč a to bez nutnosti dokládání výše příjmů či ručení nemovitostí. O půjčku lze zažádat z pohodlí domova a to formou SMS zprávy nebo prostřednictvím online formuláře na webu ferratum.cz. Ten provozuje česká společnost Ferratum Czech s.r.o., která spadá do Ferratum Group.

Půjčit si může téměř každý

Půjčka ihned je k dispozici všem zájemcům ve věku od 20 do 75 let a mezi největší přednosti patří fixní sazby. Nemáte-li rádi komplikované a často netransparentní přepočítávání úroků, jste na správném místě. S úvěrem od Ferratum budete mít vždy přehled o konečné splatné částce. Tu musíte uhradit do 45 dní, ale v případě potřeby si můžete lhůtu o 15 dní prodloužit (a to celkem třikrát). Neporušíte-li smluvní podmínky budete moct po doplacení o úvěr zažádat znovu.

Finská půjčka představuje nejjednodušší způsob, jak vyřešit finanční potíže a zároveň se nedostat do dluhové pasti kvůli nevýhodné půjčce od soukromého investora.

Notebook domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný MacBook Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.