Práce

Spolupráce s personální agenturou Žirafa.cz se vyplatí zájemcům o práci i zaměstnavatelům

Hledáte dobře placenou práci? Anebo snad stojí na druhé straně barikády a nedaří se vám sehnat kvalifikované odborníky na klíčové pozice ve firmě? Ať už patří do skupiny potenciálních pracovníků či zaměstnavatelů, vyplatí se vám spolupracovat s personální agenturou. Hledání práce i zaměstnanců je je výrazně rychlejší, levnější a efektivnější. Zajímají vás detaily? Na podrobnosti jsme se ptali profesionálů z moderní agentury Žirafa.cz.

Proč hledat práci přes personální agenturu?

Dobrá práce vám nespadne do náručí jen tak zbůhdarma. Budete se o ni muset přičinit. Naštěstí stačí poměrně málo – personální agentury jsou v kontaktu s firmami a mají perfektní přehled o volných pracovních pozicích. K mání jsou desítky tisíc pracovních pozic – stačí si vybrat tu správnou.

Personální agentura vám poradí s výběrem vhodné pracovní pozici, doporučí konkurzy a v případě potřeby pomůže s tvorbou životopisu a dalšími náležitostmi, které souvisí s výběrovým řízením. Nebudete na to sami a šance, že rychle najdete vysněnou pracovní pozici, výrazně stoupne.

Proč personální agentuře svěřit hledání zaměstnanců?

Pro menší a středně velké firmy je provoz vlastního personálního oddělení neekonomický. Zaměstnavatel zároveň nechce ztrácet čas pohovory a je pro něj jednodušší outsourcing. Personální agentura vyselektuje nejvhodnější adepty a šetří tak firmám peníze i čas. Spolupracují s ní také velké korporace, které nechtějí riskovat, že jim unikne vysoce kvalifikovaný zaměstnanec.

Nechte žirafu, aby se za vás porozhlédla na trhu práce

Personální agentura Žirafa.cz se perfektně orientuje v nabídkách na trhu práce. Obchodní týmy jednají férově a na rovinu. Vždy naslouchají potřebám klientů a snaží se pro nalezení optimálního řešení. Další informace, kontaktní údaje a možnost registrace najdete na www.zirafa.cz.

Nakopněte podnikání!

Notebook domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný MacBook Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Spolehlivé CRM řešení eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.