Práce

Spolupráce s personální agenturou Žirafa.cz se vyplatí zájemcům o práci i zaměstnavatelům

Hledáte dobře placenou práci? Anebo snad stojí na druhé straně barikády a nedaří se vám sehnat kvalifikované odborníky na klíčové pozice ve firmě? Ať už patří do skupiny potenciálních pracovníků či zaměstnavatelů, vyplatí se vám spolupracovat s personální agenturou. Hledání práce i zaměstnanců je je výrazně rychlejší, levnější a efektivnější. Zajímají vás detaily? Na podrobnosti jsme se ptali profesionálů z moderní agentury Žirafa.cz.

Proč hledat práci přes personální agenturu?

Dobrá práce vám nespadne do náručí jen tak zbůhdarma. Budete se o ni muset přičinit. Naštěstí stačí poměrně málo – personální agentury jsou v kontaktu s firmami a mají perfektní přehled o volných pracovních pozicích. K mání jsou desítky tisíc pracovních pozic – stačí si vybrat tu správnou.

Personální agentura vám poradí s výběrem vhodné pracovní pozici, doporučí konkurzy a v případě potřeby pomůže s tvorbou životopisu a dalšími náležitostmi, které souvisí s výběrovým řízením. Nebudete na to sami a šance, že rychle najdete vysněnou pracovní pozici, výrazně stoupne.

Proč personální agentuře svěřit hledání zaměstnanců?

Pro menší a středně velké firmy je provoz vlastního personálního oddělení neekonomický. Zaměstnavatel zároveň nechce ztrácet čas pohovory a je pro něj jednodušší outsourcing. Personální agentura vyselektuje nejvhodnější adepty a šetří tak firmám peníze i čas. Spolupracují s ní také velké korporace, které nechtějí riskovat, že jim unikne vysoce kvalifikovaný zaměstnanec.

Nechte žirafu, aby se za vás porozhlédla na trhu práce

Personální agentura Žirafa.cz se perfektně orientuje v nabídkách na trhu práce. Obchodní týmy jednají férově a na rovinu. Vždy naslouchají potřebám klientů a snaží se pro nalezení optimálního řešení. Další informace, kontaktní údaje a možnost registrace najdete na www.zirafa.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Možné řešení mzdové agendy

Výhodné řešení pro zpracování mezd nabízí společnosti Vema. Ušetřete i vy za mzdovou účetní!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Snadné řízení a plánování výroby ve vaší společnosti vám umožní program Altus Vario.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.