Půjčky a úvěry

Správný čas pro výhodnou hypotéku

Pro mnoho z nás je jediným východiskem vedoucím k vlastnímu bydlení hypotéka. Bez hypotéčního úvěru se většině lidí zkrátka nepodaří v dohledném intervalu našetřit dost peněz na to, aby si mohli koupit byt nebo rodinný domek. To samé platí o nebytových prostorách pro účely vašeho podnikání. Shrnuto a podtrženo, nemáte-li v kapse několik set tisíc, nebo ještě lépe milionů korun, budete se muset spokojit se současným bydlením. Pokud silně uvažuje nad tím, že si o hypotéku zažádáte, neodkládejte to. Banky v současné době nabízí velmi výhodné podmínky, které by byla velká škoda nevyužít. Pokud jste ještě o hypotéku nežádali, jistě vás bude zajímat, jak celý proces probíhá.

Nízké hypotéční úroky lákají

V našich končinách je nejpopulárnější klasická bankovní hypotéka, ke které mají lidé největší důvěru. Alternativou mohou být americké hypoteky z nebankovního sektoru, o těch však někdy příště. Bankovní hypotéky jsou bezpečným finančním produktem, která vám pomůže splnit sen o vlastním bydlení. Bezpečné proto, protože banky neschválí úvěr někomu, kdo by ho nebyl v budoucnu schopen splácet. Samozřejmě, že stát se může všechno, ale nárok mají (na rozdíl od americké hypotéky) pouze klienti s dostatečně vysokým příjmem. Připravte se tedy na to, že budete muset výši příjmů doložit, jinak vám banka úvěr neschválí. Vzhledem k velké konkurenci se bankovní instituce přehánějí v nabídce nižších hypotéčních úroků, což je pro nás klienty obrovským lákadlem.

Již hypotéku máte? Refinancujte si ji

Sjednali jste si hypotéku již před několika roky a její podmínky vám nevyhovuji? Mnohé banky nabízí takzvané refinancování hypotéky, což není nic jiného, než to, že budete splácet za mnohem výhodnějších podmínek, než dříve. Hypotéky se v současné době opravdu nemusíte bát. Jděte do toho a splňte si sen o vlastním bydlení co nejdříve.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.