Finance

Stálice mezi nebankovními půjčkami – Home Credit půjčka

Potřebujete půjčit peníze, ale z nějakého důvodu se nemůžete nebo nechcete obrátit na banku? Zkuste to v nebankovním sektoru – i tam totiž narazíte na atraktivní úvěry, které vám pomohou vyřešit složitou finanční situaci nebo umožní splnit si svůj sen o exotické dovolené nebo jen nové televizi s úhlopříčkou půldruhého metru. Chcete-li se však vyhnout obávaným úvěrovým predátorům, budete muset vsadit na jistotu. Tedy na některého z předních nebankovních poskytovatelů půjček, který vám nabídne transparentní a výhodné podmínky. Jedním z nich je i stálice na českém finančním trhu, společnost Home Credit a.s.

Home Credit v České republice působí již patnáctým rokem a jen v první polovině 2012 dosáhla celková výše poskytnutých úvěrů 4,18 miliardy Kč. V současné době je Home Credit půjčka jedním z nejvyhledávanějších nebankovních produktů a to zejména díky její dostupnosti a velmi rychlém vyřízení. Navíc je bez poplatků za vyřízení, vedení i předčasné splácení.

Informace o půjčce

Půjčka od Home Credit ve výši 10 000 Kč až 150 000 Kč a splatností až 84 měsíců je určena všem zletilým fyzickým osobám se stálým příjmem a můžete o ni zažádat na vybraných pobočkách České pošty, po telefonu a přes internet. Poslední možnost je samozřejmě nejrychlejší a nejkomfortnější a právě proto ji zájemci o úvěr využívají zdaleka nejčastěji. V každém případě si musíte přichystat dva doklady totožnosti a kontaktní údaje svého zaměstnavatele, případně o svém podnikání (jste-li OSVČ).

Vyřízení půjčky

Jakým způsobem vyřízení přes internet probíhá? Prvním krokem je nastavení parametrů prostřednictvím aplikace zvané kalkulačka Home Credit půjčky (výše půjčky a splátky, počet splátek) a následuje vyplnění údajů v kontaktním formuláři na webu skvelapujcka.cz. Je-li žádost o půjčku schválena, obdržíte poštou nebo prostřednictvím e-mailu smlouvu a sjednanou hotovost na účet.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.