Finance

Stálice mezi nebankovními půjčkami – Home Credit půjčka

Potřebujete půjčit peníze, ale z nějakého důvodu se nemůžete nebo nechcete obrátit na banku? Zkuste to v nebankovním sektoru – i tam totiž narazíte na atraktivní úvěry, které vám pomohou vyřešit složitou finanční situaci nebo umožní splnit si svůj sen o exotické dovolené nebo jen nové televizi s úhlopříčkou půldruhého metru. Chcete-li se však vyhnout obávaným úvěrovým predátorům, budete muset vsadit na jistotu. Tedy na některého z předních nebankovních poskytovatelů půjček, který vám nabídne transparentní a výhodné podmínky. Jedním z nich je i stálice na českém finančním trhu, společnost Home Credit a.s.

Home Credit v České republice působí již patnáctým rokem a jen v první polovině 2012 dosáhla celková výše poskytnutých úvěrů 4,18 miliardy Kč. V současné době je Home Credit půjčka jedním z nejvyhledávanějších nebankovních produktů a to zejména díky její dostupnosti a velmi rychlém vyřízení. Navíc je bez poplatků za vyřízení, vedení i předčasné splácení.

Informace o půjčce

Půjčka od Home Credit ve výši 10 000 Kč až 150 000 Kč a splatností až 84 měsíců je určena všem zletilým fyzickým osobám se stálým příjmem a můžete o ni zažádat na vybraných pobočkách České pošty, po telefonu a přes internet. Poslední možnost je samozřejmě nejrychlejší a nejkomfortnější a právě proto ji zájemci o úvěr využívají zdaleka nejčastěji. V každém případě si musíte přichystat dva doklady totožnosti a kontaktní údaje svého zaměstnavatele, případně o svém podnikání (jste-li OSVČ).

Vyřízení půjčky

Jakým způsobem vyřízení přes internet probíhá? Prvním krokem je nastavení parametrů prostřednictvím aplikace zvané kalkulačka Home Credit půjčky (výše půjčky a splátky, počet splátek) a následuje vyplnění údajů v kontaktním formuláři na webu skvelapujcka.cz. Je-li žádost o půjčku schválena, obdržíte poštou nebo prostřednictvím e-mailu smlouvu a sjednanou hotovost na účet.

Notebook domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný MacBook Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.