Práce

Staňte se realitním makléřem -tohle zaměstnání vás nudit nebude!

Výplata na účtu, to je vždy hezký pohled. Jenomže ne každá práce je zajímavá a různorodá natolik, aby plnila i jiný účel než placení složenek. A je to škoda, protože chybí potřebná motivace, nejste sami svým pánem, většinou chodíte na stále stejné místo, vidíte ty samé obličeje. Pokud jste komunikativní, umíte se „prodat“ a hledáte zaměstnání, které vám nejen zaplatí vše potřebné, ale dovolí vám růst, zkuste práci realitního makléře. Je to dřina, ale může znamenat nový začátek ve vašem životě. Možná zjistíte, že jste se konečně našli. Víc od své práce nepotřebujete.

Vědět, jak na věc, je základ

Dá se říct, že naučit se dá všechno. Jestliže jste dostatečně extrovertní a baví vás jednat s lidmi, pak je práce realitního makléře přesně pro vás. Samozřejmě je nutné získat dostatečné informační zázemí, abyste se sami mohli pustit do akce, ale taková podmínka souvisí s každým zaměstnáním. Můžete také projít certifikací k potvrzení vašich vědomostí. Jak vidíte, stále se dá co vylepšovat, stagnace na jednom místě vám jistě nehrozí. Navíc, čím víc víte, tím lépe se vám bude prodávat. Stanete se neocenitelným členem týmu a klienti si vás najdou sami.

Proč se stát makléřem?

Tato profese nezahrnuje pouze prodej nemovitostí. Je možná, že tak budete působit ze začátku, ale pokud máte dobré lektorské a mentorské dovednosti, stanete se koučem nováčků. Fungujete raději sami než v týmu, nebo byste raději řídili tým? Ani to není problém, záleží pouze na vás, kam se v této oblasti vydáte a jak schopní budete. Přidanou hodnotou práce v realitách jsou šťastné konce. Protože když váš klient získá nové bydlení, určitě se dočkáte vřelých emocí. Finanční ocenění za odvedenou práci je samozřejmostí.

Kde zjistit víc?

Do vyhledávače zadejte „realitní makléř práce“ a zobrazí se nabídky z této oblasti. Případně zkuste přímo realitní kancelář Tábor. Možností je samozřejmě víc. Je však jasné, že hledat práci v teple domova je nejpohodlnější a minimálně si uděláte obrázek o pozicích a firmách, které hledají nové zaměstnance.

Notebook domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný MacBook Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.