Zajímavosti

Stavíte? A chcete ušetřit?

Podzim je sice v plném proudu, to však pro šikovné české ručičky neznamená, že by se přestalo pracovat. Právě naopak. Mnoho lidí usilovně dokončuje rekonstrukce a opravy svých domů, které chtějí mít připraveny na zimu. Pokud je to i Váš případ a využíváte aktuálně pěkného počasí k tomu, aby jste dokončili zateplení či jiné důležité práce, určitě Vás bude zajímat, jak se dá ušetřit na  stavebním materiálu. Pokud Vás stavební práce čekají až na jaře, nevadí. Ušetříte později.

 

Stavební materiál tvoří největší část nákladů na opravdu, rekonstrukci či stavbu nového bydlení. Ostatní položky jsou vzhledem k nákladům za materiál nepodstatné. Nejsou to však jenom tvárnice,  střešní krytiny, ale i další materiály, jako je fasádní polysteren či mirelon, které jsou finančně náročné. Díky zateplení můžete ušetřit velmi pěknou sumu za teplo, samotná realizace zateplení však není levná záležitost. Pokud tedy chcete ušetřit, musíte začít nakupovat chytře. Využijte možností, které nám nabízí internet a nakupujte stavební materiály online.

 

Na levnestavebniny.cz seženete všechno, co potřebujete k opravám, rekonstrukci či výstavbě. Veškeré materiály jsou té nejvyšší kvalit, avšak za mnohem nižší ceny, než za které je koupíte v běžných stavebninách. V případě zateplení ušetříte i desítky tisíc korun. S nižšími náklady na materiál dostavíte nejen rychleji, ale ještě Vám zbudou peníze na pěknou dovolenou.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Vedení účetnictví

Výhodné řešení pro vedení účetnictví nabízí společnost Vema. Vyzkoušejte i vy ekonomický systém Ekos.

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.