Zajímavosti

Stěhování firmy nemusí být komplikované

StěhováníPohráváte si s myšlenkou, že přestěhujete kancelář na lukrativnější místo, ale brzdí vás představa zdlouhavého procesu stěhování? Bojíte se, aby stěhování příliš nezbrzdilo fungování firmy a aby se během něj něco důležitého neztratilo nebo nerozbilo? Obavy nejsou na místě. Doby, kdy stěhování představovalo komplikovaný proces, jsou ty tam. Využijete-li služeb profesionálních stěhováků, rozhodně se o své věci rozhodně nemusíte bát a na novém pracovišti začnete pracovat dříve než řeknete švec. Tedy samozřejmě za předpokladu, že zvolíte stěhovací firmu s letitými zkušenostmi a dobrými referencemi.

Odborníkem na slovo vzatým je i společnost Stěhování ATLAS, který se zabývá stěhováním domácností i celých firem. Nabízí kompletní servis od A do Z, který oceníte především tehdy, nebudete-li se chtít stěhováním zabývat více než je doopravdy nutné. Nezáleží na tom, zda se vyžadujete stěhování po Praze nebo kterémkoliv jiném městě, vždy můžete počítat s individuálním přístupem profesionalitou.

Nezatěžujte se zbytečnostmi a nechte stěhování na profesionálech

Celé záležitosti předchází konzultace s odborným pracovníkem, který s vámi probere všechny náležitosti, které povedou k hladkému průběhu stěhování. Podle potřeby pak můžete využít komplexní služby, které zahrnují poskytnutí obalového materiálu označení a zabalení vašeho majetku, demontáž a následná montáž nábytku, ale i vybalení a rozmístění věcí přesně dle vašich požadavků. Vyhověno vám bude i v tehdy, budete-li své věci potřebovat na několik dní uskladnit. Starat se nebudete muset ani o odvoz použitého materiálu a likvidaci nepotřebných věcí. I to totiž zajistí pracovníci firmy. Všechny stěhované předměty jsou samozřejmě pojištěny a na přání je lze i připojistit.

Levnější stěhování po Praze pravděpodobně neseženete. Pokud vás nabídka zaujala, jednoduše odešlete poptávku prostřednictvím online formuláře na webových stránkách stehovaniatlas.cz nebo zavolejte na uvedené číslo.

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Možné řešení mzdové agendy

Výhodné řešení pro zpracování mezd nabízí společnosti Vema. Ušetřete i vy za mzdovou účetní!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Snadné řízení a plánování výroby ve vaší společnosti vám umožní program Altus Vario.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo společnosti v Olomouci, Brně nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.