Management

Studium MBA prohloubí vaše manažerské dovednosti

Chcete zvýšit své šance na dobře placenou pozici nebo rychlejší kariérní postup? V souvislosti s řízením firmy a marketingem stoupá zájem o prestižní titul MBA (Mater of Business Administration). Prozradíme vám, proč byste měli studium zvážit i vy a kde ho lze studovat v České republice.

Proč studovat MBA?

Studium MBA je vhodné pro každého, kdo si chce prohloubit své znalosti a zlepšit své postavení na trhu práce. Jedná se o postgraduální vzdělání zaměřené zejména na praktické znalosti a dovednosti související s aktuálními trendy v moderním managementu.

Díky studiu MBA získáte teoretické informace i know-how profesionálních lektorů, často s letitou praxí v daném oboru. Naučíte se řešit problémy efektivním a konstruktivním způsobem. Program MBA je koncipován tak, aby pokryl všechny důležité oblasti managementu a přinesl studentům komplexní pohled na řízení společnosti.

Dalším přínosem účasti na studiu MBA je navázání nových kontaktů s lidmi stejného zaměření. Zcela běžně vznikají nové profesní i osobní vazby, a to nejen při samotné výuce, ale také v rámci společenských akcí pořádaných danou institucí.

Kde se přihlásit?

MBA můžete studovat i v České republice. K předním institucím patří European School of Business & Management, která sází na nejmodernější model výuky podle Oxfordského vzdělávacího modelu. Tým lektorů tvoří nejlepší profesionálové v daném oboru s praxí na předních manažerských postech.

ESBM nabízí online studium, které lze začít studovat kdykoliv. Stačí si vybrat některou z osmi specializací a poskládat si moduly tak, aby vyhovovaly vašim profesním zájmům. Online studium MBA probíhá v českém jazyce a díky propracovanému systému ho s přehledem zvládnou i časově vytížení studenti.

Chcete-li se o MBA studiu na ESBM dozvědět další informace, pokračujte na webové stránky školy. Najdete je na www.esbm.cz.

Nakopněte podnikání!

Notebook domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný MacBook Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.