Management

Studium MBA prohloubí vaše manažerské dovednosti

Chcete zvýšit své šance na dobře placenou pozici nebo rychlejší kariérní postup? V souvislosti s řízením firmy a marketingem stoupá zájem o prestižní titul MBA (Mater of Business Administration). Prozradíme vám, proč byste měli studium zvážit i vy a kde ho lze studovat v České republice.

Proč studovat MBA?

Studium MBA je vhodné pro každého, kdo si chce prohloubit své znalosti a zlepšit své postavení na trhu práce. Jedná se o postgraduální vzdělání zaměřené zejména na praktické znalosti a dovednosti související s aktuálními trendy v moderním managementu.

Díky studiu MBA získáte teoretické informace i know-how profesionálních lektorů, často s letitou praxí v daném oboru. Naučíte se řešit problémy efektivním a konstruktivním způsobem. Program MBA je koncipován tak, aby pokryl všechny důležité oblasti managementu a přinesl studentům komplexní pohled na řízení společnosti.

Dalším přínosem účasti na studiu MBA je navázání nových kontaktů s lidmi stejného zaměření. Zcela běžně vznikají nové profesní i osobní vazby, a to nejen při samotné výuce, ale také v rámci společenských akcí pořádaných danou institucí.

Kde se přihlásit?

MBA můžete studovat i v České republice. K předním institucím patří European School of Business & Management, která sází na nejmodernější model výuky podle Oxfordského vzdělávacího modelu. Tým lektorů tvoří nejlepší profesionálové v daném oboru s praxí na předních manažerských postech.

ESBM nabízí online studium, které lze začít studovat kdykoliv. Stačí si vybrat některou z osmi specializací a poskládat si moduly tak, aby vyhovovaly vašim profesním zájmům. Online studium MBA probíhá v českém jazyce a díky propracovanému systému ho s přehledem zvládnou i časově vytížení studenti.

Chcete-li se o MBA studiu na ESBM dozvědět další informace, pokračujte na webové stránky školy. Najdete je na www.esbm.cz.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.