Podnikání

Ten pravý automobil pro vaše podnikání

Vaše auto naposledy zachrčelo a odporoučelo se do věčných lovišť? Budiž mu země lehká. Zatímco bude v klidu odpočívat, vám přibudou starosti s pořizováním nového vozidlo, bez kterého se rozhodně neobejdete. Pokud vám firemní rozpočet nedovoluje nákup zcela nového vozu a nehodláte si ho odepsat z daní, poohlédněte se po starším vozidle z bazaru. I zde můžete najít dostatečně kvalitní vozidlo, které bude vašim věrným přítelem po mnoho budoucích let. Pojďme se spolu podívat, který automobil je pro vás nejvhodnější a kterých kousků se raději vyvarovat.

Automobily pro manažery

Potřebujete reprezentativní vůz, který vás bude doprovázet během nekonečného pendlování po dálnicích? V tom případě vsaďte na prověřené dálniční křižníky, jako jsou BMW řady 5 či vozy Mercedes řady E. Pokud se chcete vyvarovat budoucí vysocké investici do náhradních dílů, sáhněte pro český ekvivalent značky Škoda, model Superb. U všech zmíněných automobilů hleďte zejména na stav tachometru. I přesto, že vozy vypadají, jako by sjely z výrobní linky, mají mnohdy „nalítáno“ i přes dvě stě tisíc kilometrů. Pořídíte-li si vůz, který urazil takovou vzdálenost, připravte se na to, že do něj budete muset investovat. Pořizovací ceny ojetých manažerských automobilů velmi rychle klesají a není problém sehnat pár let staré auto za zlomek původní ceny.

Neúnavný dříč pro váš byznys

Hledáte automobil, který zastane funkci muly? Pořiďte si dodávku, autobazary jsou jich plné. Ať už jde o klasický Ford Transit či Peugeot Boxster, naskládáte do nich půl vaší firmy. Neméně populární jsou i vozy Citroen Berlingo, VolksWagen Transporter a česká Škoda Roomster. V bazarech jich je dostatek a mnoho z nich jsou ve velmi zachovalém stavu. I zde však platí heslo „důvěřuj, ale prověřuj“. Na pomoc si s sebou vezměte mechanika, který prověří stav vozu a pomůže vám s výběrem. V globále se však ojetin bát nemusíte, poslouží vám stejně dobře, jako zbrusu nové a dražší vozy. Hledáte-li autobazar se skutečně pestrým výběrem vozů, vyzkoušejte autobazar.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Možné řešení mzdové agendy

Výhodné řešení pro zpracování mezd nabízí společnosti Vema. Ušetřete i vy za mzdovou účetní!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Snadné řízení a plánování výroby ve vaší společnosti vám umožní program Altus Vario.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.