Zajímavosti

Tlumte hluk zvenčí!

I když v našich domovech trávíme jen málo času, přece pro nás představují naše útočiště před okolním světem.
Chceme tu tak mít klid od hluku z ulice, ale nejednou doplácíme na pohodlné bydlení v paneláku. Právě blízkost sousedů přivádí do šílenství neustálý hluk z okolí, asi většinu z nás. Pokud tedy nebydlíte na „samotě u lesa“ musíte se s touto situací jen smířit. Toto však není jediné řešení.

Pokud se nechcete stěhovat, a protože nemůžeme vyměnit jen sousedy, zbývá jen zvuková izolace. Tato možnost se dostává do popředí stále více, a to právě díky bezprostřední blízkosti lidí v paneláku a nedostatečné izolací samotných stěn již při stavbě. V minulosti totiž byli všichni rádi, že mají konečně kde bydlet a ve snaze rychle vyhovět velké poptávce, se stavěly paneláky bez většího rozmýšlení. Tak se musíte ve starších obytných domech vypořádat s několika nedostatky.

Hluk je tedy jen jednou z nich, ale do našich životů zasahuje často více, než bychom chtěli. Pomoci Vám tedy může akustická pěna, která udrží hluk mimo Vašich čtyř stěn. Dalším nedořešeným problémem však bývají samotné chyby stavby, například i stěn samotných. V rychlosti jakou se domy stavěly je běžné, že křivou stěnu nikdo neřešil. Pokud Vám však takový pohled doma překáží, nezbývá, jen ji překrýt. K tomu můžete použít praktický dřevěný obklad, který vyberete na drevomaterial.sk.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Vedení účetnictví

Výhodné řešení pro vedení účetnictví nabízí společnost Vema. Vyzkoušejte i vy ekonomický systém Ekos.

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.