Podnikání

TrhPoptávek.cz – místo, které vám usnadní každodenní starosti

Fakt, že je internet perfektním místem k podnikání a ušetří vám spoustu peněz i starostí, pravidelně zdůrazňujeme. Omezovat své aktivity na „off-line“ sféru by bylo v době moderních technologií ne hloupé, ale často až sebedestruktivní. Díky internetu můžeme aktivity rozšířit do všech světadílů a v neposlední řadě minimalizovat náklady, které jsou s podnikáním pevně spjaty. A jednou z platforem, která vám usnadní nejen byznys, ale i každodenní život, je i portál TrhPoptávek.cz, jehož cílem je spojení poptávajících a dodavatelů. Zajímá vás, jak systém funguje a proč byste ho měli čas od času využít i vy?

Jaké výhody nabízí TrhPoptavek.cz poptávajícím?

Míst, kde lze vložit poptávku po určitých službách či produktech je sice poměrně dost, ovšem na Trhu Poptávek lze vložit poptávky zdarma a bez jakýchkoliv závazků. Zadavatel jich může vložit neomezeně a je jen na něm, zda na odpovědi dodavatelů zboží a poskytovatelů služeb zareaguje či nikoliv. Celý proces je navíc velmi rychlý, protože systém automaticky informuje dodavatele, kteří si nastavili odběr poptávek z určité kategorie. Zadání vaší poptávky se tak okamžitě objeví ve správných rukou a je jen otázkou chvilky, kdy se vám dostane reakce. Poptávka se samozřejmě objeví také ve veřejně přístupném přehledu.

Poptávat můžete cokoliv, ať už se jedná o pronájem bytu, levnou dovolenou nebo stavební materiál. TrhPoptávek.cz poptávající nijak nelimituje.

Co portál nabízí dodavatelům?

TrhPoptávek.cz je skvělým místem pro hledání nové klientely. Známé přísloví, které praví, že pečení holubi sami do úst nelétají, zde funguje přesně obráceně. Stačí se bezplatně registrovat a vybrat si, zda chcete být upozorněni na některou z kategorií poptávek. Kromě toho budete automaticky zapsáni do katalogu řemesel, kde je v současné době registrováno více než 140 aktivních prověřených firem a řemeslníků. Každý z registrovaných uživatelů má k dispozici podrobnou statistiku poptávek, kterou si může kdykoliv prohlédnout. I zde platí, že nezáleží na tom, zda se zabýváte výrobou fotovoltaických elektráren nebo nabízíte levný nábytek.

Provozovatel si nenárokuje žádné provize z uskutečněných obchodů a poptávající vždy komunikuje s dodavatelem přímo.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.