Podnikání

Udělejte dojem na své obchodní partnery

Chystáte se na přátelské sportovní utkání se svými dlouholetými spolupracovníky a obchodními partnery? Nezáleží na tom, zda se jedná o golfový turnaj či klání v košíkové, za všech okolností byste měli vypadat dostatečně reprezentativně. Ukažte svému okolí, že to myslíte vážně nejen v kanceláři, ale i na trávníku a antuce. Oblek si s sebou vzít nemůžete, značkový sportovní outfit ano. Pokud ve svém šatníku nemáte nic víc, než saka a kravaty, podívejte se po vhodném oblečení na internetu.

Problém s penězi vyřeší outlety

Firma zažívá špatné období a na vaší výplatní pásce nebylo víc, než na nájem a jídlo? Nevadí, kvalitní značkové oblečení seženete i za pár korun. Nebojte se, nejedná se o padělky, s kterými si utrhnete ostudu, řeč je o originálních outletech. Outlet je označení pro značkové oblečení, které bylo vyřazeno z důvodu nástupu nové kolekce či krachu obchodu. Cena se pohybuje o desítky procent níže, často i pod polovinou původní ceny.

Vyhlášený outlet v Praze

Rozhodli jste se pro nákup outletového oblečení, ale nevíte, kde ho prodávají? Obchodů s outlety je relativně dost, největší nabídku však najdete na factoryoutlet.cz. Tento outlet Praha nabízí zboží ve čtyřech kamenných prodejnách. Samozřejmostí je i nákup přes internet, který je pohodlnější. Ceny jsou skutečně lákavé a můžete si zboží filtrovat podle zadaných kritérií a ušetři tak čas hledáním. Na factoryoutlet.cz najdete oblíbené adidas outlet, nike outlet a další outlet oblečení světoznámých značek. Oblečete se za pár korun a zaručeně uděláte dojem.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.