Účetnictví

Udělejte si pořádek ve svých financích

Chcete ušetřit spoustu času, který můžete věnovat vašemu podnikání? Přestaňte řešit své účetnictví svépomocí a raději se obraťte na profesionála, který se v oboru pohybuje již od roku 1994. Využijte služeb silného partnera, který si vezme na starost nejen vaše daně a mzdy, ale v případě potřeby vás zastoupí v nepříjemných situacích, jako je daňová kontrola a podobně. Společnost NETTO s.r.o. se svou činností zabývá jíž od roku 1994 a nasbírala mnoho cenných zkušeností.

Zkušenosti, odbornost a odpovědnost

Není to však jen 18 let zkušeností, ale především profesionální servis v rámci účetnictví, mezd a daní. Zaměstnanci společnosti NETTO s.r.o. jsou průběžně odborně vzdělávání a mohou se pochlubit kvalifikací a certifikáty ve všech nabízených službách. Samozřejmostí je komunikace v angličtině a němčině, naprostá diskrétnost a znalost potřeb a cílů svých klientů. Díky vzájemné zastupitelnosti je garantován termínovaný výstup. Už žádné obavy z toho, že vaše či váš účetní nečekaně onemocní, případně dá nečekanou výpověď. NETTO s.r.o. se chová zodpovědně a to nejen k sobě, ale především ke svým klientům. Společnost je pojištěna pro případ zavinění škody, a to v rámci externího vedení účetnictví, ale i mezd. Vaši zaměstnanci ručí jen do výše, kterou určuje zákoník práce, NETTO s.r.o. do výše svého pojištění a celého majetku.

Práce musí bavit

Zárukou kvalitně odvedené práce je fakt, že zaměstnanci NETTO s.r.o. dělají svou práci rádi – daně, účetnictví a mzdy je zkrátka baví…Účetní firma NETTO s.r.o. si hravě poradí i s vaší účetní agendou a vy se budete moct naplno a bez obav věcem, které baví a naplňují vás.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Možné řešení mzdové agendy

Výhodné řešení pro zpracování mezd nabízí společnosti Vema. Ušetřete i vy za mzdovou účetní!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Snadné řízení a plánování výroby ve vaší společnosti vám umožní program Altus Vario.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.