Marketing

Unikátní semináře od FranklinCovey

Připadá vám, že se plácáte od ničeho k ničemu a vaše pracovní nasazení už není to, co dříve? Máte problém s vyjadřováním, formulací či komunikací s klienty? V tom případě jsou speciální semináře, které pořádá FranklinCovey právě pro vás. A o co, že se vlastně jedná? Nejde o nic jiného, než o unikátní programy, které měly měřitelný vliv na miliony lidí a managementy předních světových společností na celém světě. I vy se můžete zařadit po bok těch, kterým školení pod taktovkou zkušených lektorů, změnilo pohled na podnikání, ale i osobní život. Pojďte se s námi podívat na aktuální nabídku seminářů a školení, které můžete využít.

Neusnout na vavřínech

Základem úspěchu je neustálý tréning a pilování schopností. Pokud vám něco nejde, neměli byste se tomu vyhýbat. Naopak, jděte svým nedostatkům vstříc a čelte jim. Jedině tak dosáhnete radikálního zlepšení a úspěchu. Semináře a školení FranklinCovey přinesou trvalé změny do vašeho života a pomohou vám poznat vaše priority. Naučíte se jednat efektivněji a to nejen v profesní, ale i osobní oblasti. Je jen na vás, zda si vyberete připravené semináře, či sdělíte vaše specifické požadavky na školení ve vaší firmě.

Nejzajímavější semináře, které jsou aktuálně v nabídce

7 návyků skutečně efektivních lidí – dosáhněte výjimečných výsledků a osvojte si návyky efektivního jednání. Jedná se o jeden z nejuznávanějších programů pro zvyšování efektivity.

Leadership – program věnovaný rozvoji tvůrčích schopností

5 rozhodnutí – program, jež rozvíjí dovednosti v oblasti plánování, rozhodování, hospodaření a zaměření pozornosti.

Důvěra – seminář, který se zaměřuje na často opomíjenou hodnotu, která může v tržním prostředí znamenat obrovskou strategickou výhodu

 Mezi další, neméně zajímavé školení a semináře patří:

  •  Hleping Clients Succeed
  • Úspěšná realizace změny
  • Úspěšný projekt
  • Prezentační výhoda
  • Tvorba firemních hodnot

.Nezapomeňte si doma své diáře a všechny poznatky si důkladně poznamenejte. Budou se vám hodit.

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatnou službu iDoklad.cz! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Možné řešení mzdové agendy

Výhodné řešení mzdové agendy představuje outsourcing mezd od společnosti Vema. Ušetřete i vy za mzdovou účetní!

Potřebujete poradit s investicemi?

Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

Bez podnikového systému to nejde

Moderní podnikový informační systém Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání