Podnikání

V rámci náhradního plnění můžete využít služeb bezpečnostní agentury

Zaměstnavatelé, pro které pracuje více než 25 zaměstnanců, musí dle zákona zaměstnat 4 % zdravotně postižených osob (podíl k celkovému počtu zaměstnanců). Subjekty, které z určitých důvodů nemohou OZP zaměstnat, mohou splnit tzv. povinný podíl i jinými způsoby. Tím prvním je odvod 2,5 násobku průměrné mzdy za každou nezaměstnanou OZP. Tím dalším je náhradní plnění – odběr výrobků nebo služeb od zaměstnavatelů, kteří zaměstnávají minimálně 50 % OZP. Vyberete-li si náhradní plnění i vy, spojte příjemné s užitečným a postarejte se o zabezpečení svého majetku. Zajímají vás podrobnosti?

Proč se obrátit na bezpečnostní agenturu KBS Security?

Mezi firmy, které nabízí náhradní plnění, patří také renomovaná bezpečnostní agentura KBS Security s.r.o., která se v oboru pohybuje více než 20 let. Během své letité působnosti zajišťovala špičkové služby pro významné společnosti mezinárodního charakteru, státní instituce i soukromé osoby.

Portfolio služeb bezpečnostní agentury KBS Security je velmi pestré. Hlavním pilířem činnosti je dálkové elektronické střežení objektů zahrnující výjezdové služby. Dispečeři monitorují situaci v moderním pracovišti PCO (Pult Centralizované Ochrany) a v případě mimořádné situace vyšlou na místo zásahovou skupinu.

Monitoring se týká také výpadků elektrického proudu, nežádoucích výkyvů teplot nebo úniků vody a plynu.

Zároveň můžete využít fyzickou ostrahu objektu. Přítomnost bezpečnostního pracovníka odradí potenciální pachatele a zároveň je prospěšná i z jiných důvodů. Můžete ho využít také pro kontroly vstupu osob, vjezdu a výjezdu vozidel či pohybu materiálu a zboží. Pracovníci zároveň poskytují informace na recepcích a vydávají klíče oprávněným osobám.

Od bezpečnostní agentury KBS Security se dočkáte individuálního přístupu a vysoce profesionálního jednání. Další informace o službách najdete na www.kbs-security.cz. Společnost poskytuje své služby v rámci celé ČR.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.