Marketing

Váš úspěch závisí také na spolehlivosti partnerů. Vyberte si toho správného z obsáhlé databáze!

Podnikatelské úspěchy ovlivňuje hned několik faktorů a v žádném případě nejde jen o schopnosti podnikatele samotného. Jedním z hlavním pilířů je také výběr spolehlivých a šikovných partnerů, díky kterým bude firma vzkvétat a nikoliv upadat. Pokud si lámete hlavu nad tím, kde poctivé a prověřené subjekty hledat, máme pro vás dobrou zprávu. Najít kvalitní partnery totiž nemusí být tak složité, jak jste si doposud mysleli. Jedním z efektivních nástrojů, díky kterému se k nim dostanete dříve než řeknete „spolehlivý partner“, je firemní databáze.

Zaměřili jsme se na jednu z nejobsáhlejších a nejpropracovanějších databází firem, která již několik let shromažďuje detailní informace o subjektech působících v České republice a na Slovensku. Jde o databázi firem Albertina a najdete v ní více než 2,7 milionů záznamů nejen o podnikatelích a firmách. Využije ji vaše kreditní, obchodní, finanční i marketingové oddělení a kromě vyhledávání nových partnerů vám může posloužit také k prověření těch stávajících.

Databáze Albertina je k mání v několika verzích a to jako Silver, Gold a Platinum. Volba je otázkou vašich potřeb a můžete zvolit komplexní databázi všech subjektů, ale také alternativu, která cílí na konkrétní odvětví.

Databáze obsahuje:

  • kontaktní údaje (jména majitelů a jednatelů, adresy a možnost rychlé analýzy vzdálenosti od sídla vaší firmy)
  • popis činnosti subjektů
  • informace o ekonomickém stavu subjektů (zahrnují také údaje z posledních účetních uzávěrek a upozornění, zda se subjekt nenachází v insolvenčním řízení)
  • udělené certifikáty ekonomické kondice

Katalog firem Albertina vám poslouží nejen k hledání a kontrole obchodních partnerů, ale také k vytipování nových klientů (na základě dvou set výběrových kritérií), hromadné obeslání potenciálních nových klientů, doplnění vašeho stávajícího systému nebo analýze platební morálky konkurence.

Další informace a možnost objednávky najdete na www.albertina.cz. Pokud si z nabídky nevyberete, jednoduše požádejte o sestavení databáze na míru.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Vedení účetnictví

Výhodné řešení pro vedení účetnictví nabízí společnost Vema. Vyzkoušejte i vy ekonomický systém Ekos.

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.