Podnikání

Virtuální sídlo – levná, ale přesto prestižní a efektivní alternativa

Žádná společnost se neobejde bez oficiálního sídla, které je zapsáno v obchodním rejstříku. Způsobů, jak sídlo vyřešit, je hned několik a my bychom vám rádi představili alternativu, díky které můžete výrazně snížit náklady a zároveň nedělat kompromisy…

Pokud pro provoz firmy nepotřebujete vlastní administrativní zázemí, bylo by hloupé zatěžovat firemní rozpočet pronájmem vlastní kanceláře. A nejde jen o pronájem prostor jako takových, ale také plat zaměstnance a nezbytné vybavení. Další možností je využít adresu v místě vašeho bydliště, ale sami uznáte, že občasné schůzky s klientem ve vašem obývacím pokoji nepůsobí zrovna důvěryhodně. Jak z toho ven? Vsaďte na virtuálné sídlo a využívejte výhody, které s ním souvisí.

Virtuální sídlo funguje následovně. Jde o pronajatou kancelář, kterou virtuálně sdílí několik subjektů zároveň. Žádný z nich ovšem ve virtuální kanceláři není přítomen fyzicky a veškerou administrativu obstarává pracovník provozovatele sídla. Díky tomu, že jedinou adresu sdílí více subjektů, je cena za pronájem minimální (měsíční poplatky začínají kolem 9 € / měsíc).

A kde je háček? Žádný není. Poštu vám bude pravidelně přeposílat administrativní pracovník a po domluvě třeba i několikrát denně. Budete-li nárazově přeci jen potřebovat zasedací síň, budete ji mít na několik hodin v měsíci k dispozici. Virtuální sídlo ve větším městě navíc působí důvěryhodně na klienty a obchodní partnery a snižuje pravděpodobnost, že si na vás posvítí inspekce.

Poohlížíte-li se po virtuálním sídle na Slovensku, doporučujeme prověřenou společnost Delzia, která se zabývá zakládáním společností na klíč. Chcete-li se zabývat vlastním podnikáním a neztrácet čas vyřizováním administrativních záležitostí na úřadech, rozhodně nešlápnete vedle.

Využijete-li virtuální sídlo, můžete si změnu v obchodním rejstříku zkontrolovat na www.orsk.sk.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Možné řešení mzdové agendy

Výhodné řešení pro zpracování mezd nabízí společnosti Vema. Ušetřete i vy za mzdovou účetní!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Snadné řízení a plánování výroby ve vaší společnosti vám umožní program Altus Vario.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.