Finance

Vítejte v energetickém centru

Zdražování energií se týká každého z nás. Pozorujeme ho v soukromé i komerční sféře a nutno podotknout, že nepatří mezi příjemné záležitosti. Ceny elektřiny a plynu jsou rok od roku vyšší a jediný způsob, jak s nimi můžeme efektivně bojovat, je změna stávajícího dodavatele za jiného. Díky liberalizaci trhu má každý z nás možnost svobodné volby, čehož také houfně využíváme. I tak se najde spousta domácností a subjektů, kteří na změnu dodavatele z neznámého důvodu zanevřeli. Zmíněná skupina pravděpodobně žije v domnění, že změna dodavatele představuje složitý a časově náročný proces. Opak je pravdou, ušetřit za energie je velmi jednoduché a nezabere více, než několik desítek minut. Na spokojenost však mají vliv i další faktory a nejen nižší cena energií. Především jde o lidský přístup a naslouchání zákazníkům.

Víc, než jen levný plyn a elektřina

Rozhodli jste se dát vale nepřiměřeně velkým fakturám za energie? Výborně, udělali jste správný krok. Chcete-li však získat nejen spolehlivého dodavatele, ale i partnera, který nabízí i širokou škálu doprovodných služeb, zvolte akciovou společnost Energetické centrum. Ta nabízí asistenci v takovém rozsahu jako vůbec jediná v republice. České energetické centrum bere svou roli opravdu vážně a snaží se klientům přiblížit problematiku energetiky lidským a pochopitelným způsobem. To, že se po otočení vypínačem rozsvítí žárovka či zapnou spotřebiče, bereme jako samozřejmost. Realita je mnohem složitější a za vším stojí obrovské úsilí početného týmu odborníků. K těmto záležitostem se České energetické centrum snaží přistoupit tak, aby je přiblížili i široké veřejnosti.

České energetické centrum bere své podnikání jako poslání. Na rozdíl od konkurenčních dodavatelů se snaží opravdu vcítit do potřeb svých klientů a hledat nejlepší možné řešení. Odměnou je pro ně spokojenost a posouvání služeb na ještě vyšší úroveň.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Možné řešení mzdové agendy

Výhodné řešení pro zpracování mezd nabízí společnosti Vema. Ušetřete i vy za mzdovou účetní!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Snadné řízení a plánování výroby ve vaší společnosti vám umožní program Altus Vario.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.