Půjčky a úvěry

Vyberte si nejvýhodnější hypotéku na HypoTrhu

Touha po vlastním bydlením provází téměř každého z nás, ale málokomu se na něj podaří uspořit ze svého. Patříte-li mezi nájemníky, kteří při svědomitém střádání našetří na byt nebo rodinný dům nejdříve za několik let, možná si pohráváte s myšlenkou, že zažádáte o hypotéku. Urychlit celý proces a bydlet ve svém co nejdříve, to nezní tak úplně špatně. Pokud vás však odrazuje nepřeberná nabídka hypotéčních úvěrů, ve které se příliš nevyznáte, máme pro vás skvělou zprávu. Cesta k hypotéce nemusí být tak trnitá, jak jste si doposud mysleli. Naopak je velmi jednoduchá a my vám prozradíme, jak většinu procesu zvládnout z pohodlí domova.

Výběr hypotéky není radno podcenit. Nabídky bankovních institucí jsou sice na první pohled velmi podobné, ale i malá odchylka v úrokové sazbě nebo vyšší poplatky mohou z dlouhodobého hlediska vygenerovat propastný rozdíl. S přihlédnutím k tomu, že budete splácet až několik desítek let, můžete nesprávným rozhodnutím prodělat desítky, ale i stovky tisíc. Nezbude vám, než začít srovnávat všechny dostupné nabídky a vybrat si tu nejvýhodnější.

Chcete-li tu nejvýhodnější půjčku, nezbude vám, než zavítat do nejbližší banky. A pak do všech ostatních. Čerstvě nabyté informace zpracujete a pokud neuděláte chybu v kalkulaci, najdete vhodnou variantu. Příliš zdlouhavé a nechcete riskovat, že se při manuálním srovnávání spletete? V tom případě si domluvte schůzku s finančním poradcem, který vám doporučí… pravděpodobně hypotéku od banky, se kterou úzce spolupracuje. Tudy cesta k nejvýhodnější hypotéce opravdu nevede.

Neztrácejte čas a přestaňte plýtvat energií a využijte platformu HypoTrh.sk, která vznikla z jediného důvodu. Usnadnit zájemcům o hypotéku výběr a ušetřit jim nemalé peníze. Sám zakladatel by ještě nedávno v podobné situaci jako vy a roce 2012 zprovoznil užitečnou službu, která funguje jako hypokalkulačka.

HypoTrh.sk má velmi jednoduchý koncept a porovnání hypotéky získáte po jednoduché registraci. Jakmile budete schváleni, obdržíte nabídky od nezávislých finančních poradců a budete je mít k dispozici v osobním profilu. Hypotéční kalkulačka vám prozradí, který z úvěrů se pro vaše účely hodí nejvíce a je jen na vás, zda si některý z nich vyberete.

HypoTrh.sk je obrovskou příležitostí i pro finanční poradce, kteří nechtějí být závislí na bance a hledají nové klienty. Díky platformě se dostanou k ověřeným poptávkách, na které mohou reagovat z pohodlí domova.

Foto: sxc.hu

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Vedení účetnictví

Výhodné řešení pro vedení účetnictví nabízí společnost Vema. Vyzkoušejte i vy ekonomický systém Ekos.

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.