Internet

Vybudujte si lepší SEO: Na optimalizaci, budování značky a na tvorbě kvalitního obsahu záleží

V dnešním světě plném konkurence je SEO důležitější než kdykoliv předtím. Google je nejrozšířenější vyhledávač, a aby si váš e-shop a značka v organickém vyhledávání vedly dobře, musíte mít rozjetou solidní SEO strategii.

Umožníte vyhledávacím nástrojem najít vaše stránky

Co to znamená? Vaše lokalita se musí stát pro vyhledávače viditelnou. Někdy stačí i jednoduchá oprava souboru robots.txt. Některé značky a stránky tenhle malý soubor zanedbávají. Přidání instrukcí ale informuje prohledávače, které stránky chcete indexovat a které ne. Dalším krokem je samotná struktura stránky. Mapa stránky musí zahrnovat všechny kategorie, podkategorie i stránky produktů.

Optimalizujte svůj obsah

Svůj současný obsah byste měli optimalizovat na základě klíčových slov. Vyberte si nástroj pro analýzu klíčových slov a vytvořte si seznam těch nejhledanějších a nejdůležitějších pro váš web. Klíčová slova zakomponujte do obsahu i značek metadat, počínaje stránkami od nejvyšší úrovně až po tu nejnižší.

Off-sitestrategie – linkbuilding

Než s linkbuildingem začnete, přečtěte si pravidla Googlu co do etiky a nejlepších praktik. Pomocí nástrojů jako například SEMrush získáte seznam stránek, kde jsou umístěny zpětné odkazy vaší konkurence. Vyberte si ze seznamu vysoce kvalitní stránky, s vysokou návštěvností a přítomností sociálních médií.

Tvořte kvalitní a vysoce informativní obsah

Pokud jste vyřešili všechny technické otázky, můžete začít tvořit obsah webových stránek na úplně jiné úrovni. Rozšířit popisy vašich produktů a služeb tak, aby odpovídaly potřebám a vzkvétajícím otázkám potenciálních zákazníků. Tvořte tedy obsah, který bude prospěšný a užitečný. Předtím, než se pustíte do tvorby nového obsahu, proveďte analýzu klíčových slov, přečtěte si články na webu vaší konkurence a vytvořte si seznam témat, na které se chcete zaměřit.

Je zřejmé, že veškeré své schopnosti a znalosti směřujete k oboru, ve kterém podnikáte a proto se ve složitém světě internetu neorientujete do té míry, abyste byli schopni postihnout všechny aspekty, které úspěch ovlivňují. Nezoufejte a zvolte si partnera a rádce v podobě spolehlivé online marketingové agentury, která se o vaše podnikání na poli internetu, postará po všech stránkách.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.