Marketing

Výlep plakátů funguje i dnes. Ale musíte vědět, jak na to

Přestože váš rozpočet na propagaci není neomezený, neměli byste podceňovat význam „staré dobré“ outdoor reklamy. Konkrétně máme na mysli výlep plakátů, neboť i tato metoda stále patří k těm nejefektivnějším. Samozřejmě za předpokladu, že nažhavíte mozkové závity a připravíte pro potenciální zákazníky nevšední vizuální podívanou. Nu nudné a stereotypní plakáty se nikdo koukat nebude a šance, že sdělení utkví v paměti, je minimální.

Co určitě (ne)funguje?

V minulosti byly plakáty jednou z mála forem venkovní reklamy, ale postupem času je odsunuly z centra pozornosti jiné formy propagace. Lidé začali plakáty vnímat jako běžnou součást ulic a přestali jim věnovat dostatek pozornosti. Což ovšem neznamená, že výlep plakátů nefunguje. Naopak se může stát velmi silnou marketingovou zbraní. Ale musí stát za to.

Pořádná vizuální podívaná a kreativní koncept jsou základem úspěchu. Šanci naopak nemají nudné motivy a nicneříkající sdělení. Pokud budou vaše plakáty vypadat jako malé umělecké dílo, pravděpodobně zasáhnete cílovku přímo do černého.

Obraťte se na profesionály

Vytvořit originální plakát není snadné. A protože se každý nenarodil jako marketingový guru, zpravidla je lepší kontaktovat odborníky. Konkrétně někoho, kdo se postará o typografickou, grafickou i informativní stránku. Sice si za svou práci řekne o adekvátní částku, ale vám se investice vrátí i s úroky.

Snažte se odlišit od konkurence

Vaše outdoor reklama bude vidět jen za předpokladu, že budete lepší než konkurence. V praxi to znamená důraz na originalitu. Použijte jedinečný koncept a nebojte se šokovat. Inspirovat se můžete zde – prohlédněte si nejlepší reklamní plakáty a udělejte si jasnou představu o tom, jakým směrem se vydat.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Vedení účetnictví

Výhodné řešení pro vedení účetnictví nabízí společnost Vema. Vyzkoušejte i vy ekonomický systém Ekos.

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.