Podnikání

Výrobní a skladovací prostory bez stavebního povolení? Mobilní haly!

Poohlížíte se po dočasných skladovacích nebo výrobních prostorách a nechcete firemní rozpočet zatěžovat koupí zděné nemovitosti? Jako finančně výhodnější alternativa se nabízí pronájem, který je bohužel spojen i s podstatnou nevýhodou. V případě pronajaté haly nebo skladu budete se muset přizpůsobit jejím parametrům, což je do jisté míry neefektivní. Nechcete-li slevit se svých požadavků, vsaďte na mobilní halu – i přes nízkou pořizovací cenu nabízí obrovské množství výhod a lze ji upravit tak, aby vyhovovala vašim potřebám.

Mobilní haly jsou typické jednoduchou konstrukcí a množstvím prvků, kterými ji lze dovybavit. Díky dvoukřídlým vratům, elektrorozvodům, osvětlení, únikovým východům, vytápění a požárnímu systému vám poslouží i v dlouhodobějším horizontu.

S ohledem na povahu stavby se samozřejmě vyplatí vsadit na zkušeného výrobce. Mezi absolutní špičku dlouhodobě patří společnost Röder, kterou v České republice zastupuje společnost Diamant Expo s. r. o.

Diamant Expo nabízí nejen dodávku, ale i montáž a to hned několika typů opláštění:

  • trapézový plech
  • PVC trapézový plast
  • PVC plachty

Mobilní skladovací haly se těší obrovské popularitě a nachází uplatnění v mnoha oborech. Kromě výroby a logistiky také v průmyslu, službách a obchodu. Jde o cenově přijatelnou a flexibilní alternativu, která se obejde bez komplikované administrativy – ke stavbě není potřeba stavební povolení.

Diamant Expo nabízí mnoho variant konstrukcí v rozpětí 5 – 60 m a vždy vám nabídne optimální řešení. U klasické zděné haly nebo skladu je budoucí rozšíření komplikované, přestěhování pak zcela nemožné. Mobilní skladovací hala naopak dovoluje extrémně rychlou montáž, demontáž i případné přestavby a úpravy. Více na diamantexpo.cz.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Vedení účetnictví

Výhodné řešení pro vedení účetnictví nabízí společnost Vema. Vyzkoušejte i vy ekonomický systém Ekos.

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.