Zajímavosti

Vyrobte si vlastní reklamní hrnky s potiskem. Je to snadné!

Napadlo vás, že si vyrobíte hrnky s vlastním potiskem a darujete je svým kolegům či podřízeným? Případně vyrobíte exkluzivní sérii a věnujete ji dlouholetým partnerům a zákazníkům? Ačkoliv se můžete obrátit na někoho, kdo se na výrobou reklamních hrníčků specializuje, zároveň se nabízí i možnost pořízení termolisu a následně výroba vlastními silami. Termolis na potisk vám zůstane a budete si moct vyrobit hrnky kdykoliv se vám zamane.

Termolis na potisk je zařízení, které se využívá nejen při výrobě hrnků. Využijete ho také pro potisk triček a dalších reklamních materiálů. Proces je poměrně jednoduchý a budete potřebovat pouze:

  • design, který si vytisknete na tiskárně podporující sublimační inkoust,
  • tiskařský lis,
  • hrnky vhodné pro sublimaci.

Zda si necháte design vyrobit na míru, nebo si zapněte Photoshop/CorelDraw či jiný grafický editor, je na vás. Podstatné je ho vytisknout na vysoce kvalitní papír v tiskárně, která obsahuje sublimační inkousty. Od nekvalitního papíru o hmotnosti 80 g dejte ruce pryč – neodráží hloubku barev, grafika bývá rozostřená a bledne.

Jakmile připravíte design, chopte se hrnkového lisu. Potisk hrnků probíhá za velmi vysokých teplot (až 195 °C), přičemž doba zahřívání závisí na vlastnostech hrnku. A pozor – nemůžete použít hrnek pokrytý polyesterem, neboť ten nepřijímá inkoust. Vhodné jsou keramika, sklo a porcelán. Na barvě nezáleží, ale nejoblíbenější je bílá, na které potisk nejvíce vynikne.

Stylové hrníčky s potiskem jsou skvělým dárkem pro každého a mnoho firem je právem pokládá za jeden z nejefektivnějších reklamních předmětů. Pravdou je, že pěkný hrnek máte v ruce každý den – takže vidíte logo či motiv toho, kdo vám ho dal.

Termolisy, ale také řezací plotry a související sortiment seženete u specializovaného prodejce na www.termolisy.cz. S výběrem vhodného zařízení vám samozřejmě ochotně poradí.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.