Marketing

Výstavní stánky a expozice, které vám bude konkurence závidět

Minulý článek jsme věnovali problematice veletrhů a výstav a zaměřili se na českou společnost Exposale. Zmínili jsme, že nabízí komplexní služby od výroby kreativních tiskovin až po realizaci expozic a výstavních stánků. Dnes vám o expozicích a stáncích podrobnější informace.

Společnost Exposale disponuje vlastní zámečnickou a truhlářskou dílnou, sklady a grafickým studiem a proto je schopna zajistit realizace výstavních stánků na klíč. Tedy vše od prvotního grafického návrhu až po montáž přímo na místě.

Exposale realizuje expozice a výstavní stánky pro výstavy, kongresy, veletrhy a jiné příležitosti. Výsledek bude přesně odpovídat vašim představám a pokud ucelenou představu nemáte, nevadí. Kreativci z Exposale vypracují nápaditý koncept, který přitáhne pozornost všech účastníků akce.

výstavní stánek

Základní nabídka čítá standardní systémové výstavní stánky a expozice, které odborníci staví ze systémů ISOGON (patří top výstavářské systémy na světě). Dokazuje, že i ze standardního materiálů lze vytvořit nadstandardní výsledek.

Náročnější klienti jistě ocení atypické expozice a stánky, které nejsou limitováni ničím (jen rozpočtem klienta). Na tvaru, velikosti a funkcionalitě nezáleží – zruční řemeslníci z Exposale vytvoří jakoukoliv konstrukci.

Za zmínku stojí také možnost realizace expozic v exteriérech. Jak bude vaše výstavní plocha vypadat, je jen na vás. Může se jednat o běžné ohraničení výstavní plochy, i velkolepou podívanou, která návštěvníky přesvědčí o vaší výjimečnosti.

venkovní expozice

Celý proces začíná u grafického návrhu. Špičkoví grafici připraví moderní návrh stánku ve 3D a až poté, co jej schválíte, začne vlastní realizace. Pro tým Exposale je každá zakázka novou výzvou – ať už jde o menší stánek nebo nepřehlédnutelný „kolos“, který bude vyčnívat nad ostatními expozicemi.

Prohlédněte si ukázky realizovaných prací na www.exposale.cz a udělejte si o práci odborníků obrázek sami.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.