Finance

Vytáhněte peníze ze slamníku a výhodně je investujte

S nadšením jste zjistili, že máte k dispozici určitý finanční obnos, který nebudete nějaký čas potřebovat? Jeden moudrý muž kdysi řekl, že peníze by neměly zahálet a je více než chytré se touto radou řídit. Dejte vale inflaci a vytáhněte své peníze ze slamníku – nechcete-li za pár let zjistit, že vám z nich téměř nic nezbylo, začněte výhodně investovat. Pokud nemáte rádi riziko, nevadí, existuje celá řada bezpečných investic, které sice nezajistí obrovské výnosy, ale zabrání znehodnocení peněz. S trochou štěstí samozřejmě vydělají i nějakou tu korunu. Jak si ale počít v případě, že vaše povědomí o světe financí není příliš valné, ale přesto nechcete nechat peníze ladem?

Nechte peníze pracovat

Ne každý má podnikatelského ducha, což může v oblasti investic udělat nemalou paseku. Právě z tohoto důvodu operují na finančním trhu subjekty, které se zabývají investičním poradenstvím a hledají nejlepší investiční příležitosti. Jednou z nich je také BBI, která se v oblasti financí pohybuje již od roku 2007. Doménou BBI jsou investiční certifikáty, burzovně obchodované fondy, ale také korporátní a konvertibilní dluhopisy a další investiční nástroje. V čele společnosti stojí profesionálové s mnohaletými zkušenostmi a to zejména z oboru privátního a investičního bankovníctví, ale i vlastních investic na finančních trzích.

Bezpečnost na prvním místě

Investiční nástroje, které využívají specialisté z BBI, jsou mnohem výhodnější, než standardní podílové fondy a termínované vklady. Jejich předností je především nižší poplatkové zatížení okamžitá likvidita a vysoké výnosy, které s ohledem na nízké riziko nemají konkurenci. Míra zhodnocení však na prvním místě nestojí. BBI klade největší důraz na maximální bezpečí investic. Při vyhodnocování jsou brány v úvahu jen ty investice, které vyhovují nejpřísnějším kritériím z hlediska rizika, výnosu a likvidity. Nechcete-li nechat své peníze zahálet, využijte investiční poradenství od BBI i vy.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.