Marketing

Využijte sílu reklamních předmětů ve svůj prospěch

Dostáváte rádi dárky? Ať už jde o luxusní zboží nebo drobnosti, pravděpodobně vám vždy udělají radost. A to je je pádný důvod, proč do svého marketingového mixu zahrnout reklamní předměty s logem vaší firmy. I vaši zákazníci a obchodní partneři ocení, když jim čas od času věnujete něco „na památku“. Nemusí se přitom jednat jen o běžné propagační předměty jako jsou propisky, diáře nebo textil. I tento sortiment vám samozřejmě přijde vhod, nicméně je daleko více možností, jak oslovit nové klienty a udržet si přízeň stávajících.

Chcete-li uspět, poznejte svou cílovou skupinu

Reklamní předměty mají doslova magickou moc, byť se jedná o věci za pár korun. Skutečnost, že na ostatní myslíte, není ponechána bez odezvy. Alfou a omegou je ovšem správné cílení. Nevhodný dárek totiž může mít i zcela opačný efekt. V prvé řadě proto definujte cílovou skupinu a až poté začněte jednat. V každém případě se snažte vybrat reklamní předměty, pro které obdarované osoby najdou co nejčastější využití nebo je budou mít neustále na očích.

Reklamní předměty pomáhají budovat vztah mezi dárcem a obdarovaným. K tomu je však zapotřebí určité personalizace. Dáte-li si tu práci a vymyslíte dárek na míru, stoprocentně sklidíte ovoce. Buďme však trochu konkrétnější…

Co rádi dostávají muži a čím potěšíte ženy?

Jsou-li vaší cílovkou muži, pravděpodobně nepohrdnou stylovým skleněným flash diskem, projekční laserovou klávesnicí nebo jinou technologickou „vychytávkou“. Špatnou volbou nejsou ani kožené vizitkáře, peněženky, nože či jiné praktické předměty. To dá rozum, že s důmyslně vyraženým logem.

Ženy zase ocení módní doplňky a věci do domácnosti. Jako reklamní předmět poslouží šperky, osušky nebo solární lampiony. Fantazii se meze nekladou a opět jde jen o to dobře zacílit na danou skupinu obdarovaných.

A protože roli hrají i pořizovací náklady, obraťte se na někoho, kdo vám zajistí výrobu reklamních předmětů všeho druhu levně a přitom v adekvátní kvalitě. Nechcete-li šlápnout vedle, zkuste to u firmy AREI reklamní předměty s.r.o., která nabízí široký sortiment prezentačních a propagačních produktů, moderní technologie a profesionální přístup. Aktuální katalogy a další informace najdete na www.arei.cz.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Vedení účetnictví

Výhodné řešení pro vedení účetnictví nabízí společnost Vema. Vyzkoušejte i vy ekonomický systém Ekos.

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.