Podnikání

Využití a výhody 3D optického měření v praxi

Moderní technologie usnadňují každodenní život i práci. V případě 3D optických měřících přístrojů pak výrazně zjednodušují rozměrovou kontrolu výrobků. K nejvýznamnějším výrobcům dané techniky patří americká společnost MICRO-VU. Výrobce svá zařízení opatřuje CCD kamerou, která snímá měřené součásti. Měření se odehrává na nasnímaném obrazu. Trojrozměrné optické měření je vysoce přesné a v případě kvalitního osvětlení nachází využití také při analýze lesklých povrchů i černých a bílých plastů.

Kde špičkovou techniku pro 3D měření seženete v ČR?

3D měřící přístroje značky MICRO-VU u nás prodává výhradní zástupce – společnost DEOM. Ta se sortimentem moderní měřící techniky zabývá již od roku 2007 a kromě České republiky distribuuje produkty amerického výrobce i na Slovensku a v Polsku. Nabídka čítá široké spektrum senzorových měřících přístrojů s vynikajícími vlastnostmi.

Ačkoliv nejde o nejlevnější sortiment, z hlediska efektivity je optické měření výhodné. Klíčový je výběr vhodného zařízení, s čímž vám ochotně poradí kvalifikovaní technici přímo v předváděcím středisku. Na vyžádání se dostaví k vám do firmy a předvedou produkty přímo ve vašich podmínkách.

Nabídka českého distributora čítá také 3D skenery od korejského výrobce SOLUTIONIX. V praxi se přístroje využívají pro kontrolu modelu i reverse engineering.

Solidní partner, kterému můžete důvěřovat

3D technologie jsou natolik specifický sortiment, že je žádoucí spolupráce s někým, kdo produktu opravdu rozumí a objektivně klientovi doporučí vhodné řešení s ohledem na individuální potřeby. A právě v tomto směru vám bude plně vyhovovat spolupráce se společností DEOM. Ta totiž kromě profesionálního poradenství rovněž nabízí instalaci, programování měřících aplikací, počáteční zaškolení a zajištění externího financování.

Bez ohledu na to, zda potřebujete měřící techniku, 3D skener nebo jiné zařízení, spolehněte se na stoprocentní servis. Odborníci vás nenechají na holičkách ani v případě poruchy. Diagnostika a oprava jsou samozřejmě také součástí služeb. Více se dozvíte na www.deom.cz.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Vedení účetnictví

Výhodné řešení pro vedení účetnictví nabízí společnost Vema. Vyzkoušejte i vy ekonomický systém Ekos.

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.