Marketing

Web je první krok. Následuje efektivní marketing…

Nechali jste si vytvořit webové stránky a ke svému zklamání zjistili, že výsledek nevypadá příliš valně? Nehezký design lze přehlédnout, pokud web plní svůj účel. Jenomže když na něj nechodí uživatelé a z té hrstky, která se na stránky omylem dostane, není ve finále ani jedna konverze, NĚCO je rozhodně špatně. Přesněji úplně všechno. Jak vypadá moderní web či e-shop v roce 2017 nám prozradili profíci z Next Vison.

Důležité vlastnosti moderních webů a e-shopů

Uživatelská základna prožila v minulých letech revoluci. Chytrý telefon má téměř každý a logicky vzrůstá počet návštěv z mobilních zařízení. Vyhledávače to ví, a proto upřednostňují weby, které se umí danému přizpůsobit.
Grafika musí odpovídat zaměření webu a cílové skupině uživatelů. Navíc platí, že šablonovité a stokrát okoukané stránky ztrácí konkurenční výhodu. Tvorba webových stránek s úpravami na míru je sice nákladnější než „naklikání“ stránek zdarma, ale investice se rychle vrátí i s úroky. Stránky zdarma mohou zpočátku stačit, ale postupem času budete potřebovat mnohem komplexnější řešení.

Tvorba e-shopu je na tom podobně. Ovšem s větším důrazem na výkon (tisíce objednávek a nespočet skladových položek mohou web zpomalit) a funkcionality typu platební brána, importy dodavatelských feedu apod.

SEO, nebo PPC?

Pot vytvoření webu následuje neméně důležitý proces. Zákazníci se na stránky dostávají prostřednictvím vyhledávačů, z nich již několik let dominuje Google. Navštěvovanější jsou stránky, které se po zadání dotazu objeví mezi prvními výsledky vyhledávání. Konkurenci lze předběhnout dvěma způsoby – špičkovou optimalizací (SEO) a placenou reklamou (PPC).

Zda je pro vaše účely lepší SEO, nebo PPC reklama, vám rádi poradí markeťáci z Next Vision. Nebraňte se spolupráci s odborníky s více jak desetiletými zkušenostmi na poli on-line marketingu. Výsledky se dostaví velmi rychle!

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Možné řešení mzdové agendy

Výhodné řešení pro zpracování mezd nabízí společnosti Vema. Ušetřete i vy za mzdovou účetní!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Snadné řízení a plánování výroby ve vaší společnosti vám umožní program Altus Vario.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.