Management

WebEx Event Center – moderní způsob organizace školení a prodejních prezentací

Čeká vás organizace školení nebo prodejní prezentace a hledáte způsob, jak se celý proces maximálně zjednodušit a zefektivnit? Jednoduchá rada zní – začněte pořádat online akce v prostředí nové služby WebEx Event Center, kterou provozuje český operátor Emea s.r.o. Zajímá vás, v čem spočívají největší výhody služby a proč byste ji měli začít využívat i vy?

Žádný speciální hardware nebo software nebudete potřebovat. Poté, co se do služby WebEx Event Center poprvé přihlásíte, se vám do počítače automaticky stáhne WebEx Event Manager. Obavy z nedostatečného zabezpečení nechte stranou – WebEx Event Center je poskytován prostřednictvím Cisco WebEx Cloudu, který zajišťuje nejvyšší stupeň zabezpečení.

Mezi hlavní výhody služby, která vám umožní organizace školení a prodejních prezentací, patří:

  • možnost zapojení až 1000 účastníků
  • sdílení videí, dokumentů a prezentací v reálném čase
  • integrované hlasové konference a audio broadcast
  • nahrávání eventu s možností pozdějšího přehrávání
  • Q&A chat
  • monitorování pozornosti
  • průzkum veřejného mínění

Správa rozhraní služby je jednoduchá, intuitivní a zároveň velmi komplexní. Množství šablon umožňuje sestavení vlastních registračních otázek, odesílání pozvánek a registrací, upomínek nebo poděkování. Samozřejmostí je možnost exportu získaných dat nebo vyhodnocení provedeného průzkumu. Velmi užitečné je sledování průběhu odpovědí účastníků pomocí výše zmíněné funkce Q&A a monitoring pozornosti – budete moct sledovat aktivitu všech účastníků a vyselektovat nejpozornější z nich.

Chcete-li si službu WebEx Event Center vyzkoušet, zažádejte o Free Trial verzi, která je na 30 dní zdarma. Poté se budete moct rozhodnout, zda si pořídíte plnohodnotnou licenci, ke které získáte i dvouhodinové školení. Všechny podstatné informace najdete na webových stránkách provozovatele Emea na www.emeameet.cz.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.