Zajímavosti

Webovky, se kterými zaválíte

Webové stránky už máte, ale nepřinesly vám ani zlomek toho, co jste od nich očekávali? Přivál zákazníků se nekonal a těch pár uživatelů, kteří na stránky „zabloudili“, se obrátilo na podpatku a uhánělo pryč ke konkurenci? Někde se stala chyba. Položte si proto otázku – vyhovují vaše webovky současným standardům? Investovali jste do nich adekvátní prostředky, které si moderní prezentace vyžaduje? Pokud jste vaše internetové stránky vyřešili doménou třetího řádu a šablonou, která je k vidění na desítkách dalších webů, není se čemu divit. Bez kvalitní prezentace dnes nezabodujete.

Investice, která se vrátí i s úroky

I v dnešní době se najde spousta těch, kteří důležitost webových stránek podcení a ve snaze ušetřit svěří tvorbu webu kamarádovi, který jim prezentaci vytvoří za dobré slovo, případně pár kousků oroseného. Chyba, tvorba webových stránek v rukou amatérů nemůže dopadnout dobře. Klienti nejsou hloupí a poznají, že prodejce či poskytovatel služeb na webu šetřil, což v nich vzbudí nedůvěru. Internetové stránky jsou důležitá investice, která je základním kamenem úspěchu. Budou vás reprezentovat a přitáhnou (nebo naopak odpudí) potencionální zákazníky. Nejsou to jen samotné webové stránky či eshop, ale i SEO optimalizace a celková firemní identita a řada dalších, neméně důležitých faktorů. Jak z toho ven? Povolejte do boje profesionály, kteří mají na svědomí weby a marketing pro Českou spořitelnu, KOOH-I-NOOR a další giganty.

PiXOLO vám vydláždí cestu k úspěchu

Tvorba webových stránek, propracovaný marketing, přehledný redakční systém, firemní identita a celá řada dalších služeb, které vás dostanou do podvědomí klíčových zákazníků. To je agentura PiXOLO, která se může pochlubit desetiletou praxí a obrovským množstvím referencí. PiXOLO si nehraje na nejlevnějšího webdevelopera, ale v poměru ceny a kvality konkurenci nemá. Chcete-li své služby a produkty prezentovat jako skutečný profesionál, dosáhnete toho pouze ve spolupráci s naprostou špičkou ve svém oboru.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Vedení účetnictví

Výhodné řešení pro vedení účetnictví nabízí společnost Vema. Vyzkoušejte i vy ekonomický systém Ekos.

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Snadné řízení a plánování výroby ve vaší společnosti vám umožní program Altus Vario.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.