Podnikání

Začínáte podnikat? Poradíme vám, jak ušetřit čas i peníze

Pravidelní čtenáři vědí, že věnujeme značnou pozornost začátkům podnikání, které jsou podle nás klíčové. A budeme v tom pokračovat nadále a to nejen proto, že opakování je matka moudrosti, ale především z důvodu, že začínajících podnikatelů neustále přibývá. Pokud v současné době přemýšlíte o rozjezdu vlastního byznysu i vy, rozhodně byste neměli přehlédnout nabídku společnosti COMEFLEX CONSULTING s.r.o. Komplexní služby vám mohou počátky podnikání výrazně ulehčit.

Založení společnosti a prodej ready made

Na počátku je založení firmy, které se neobejde bez zdlouhavé a často komplikované administrativy. Chcete předejít zdržování ze strany úředníků a ušetřit spoustu času? Nechte si společnost založit někým, kdo má v této oblasti letité zkušenosti. COMEFLEX CONSULTING však nenabízí pouze zakládání nové společnosti, ale i prodej zavedených ready made. Nedisponujete-li základním kapitálem a navíc chcete na obchodní partnery zapůsobit firmou, která se chlubí několikaletou historií, je pro vás předpřipravená společnost správnou volbou.

Se sídlem v obývacím pokoji nikoho neoslníte

Mezi další atraktivní služby je poskytnutí sídla firmy v Praze a Českých Budějovicích. Nepotřebujete-li administrativní prostory pro každý den, přijde vám vhod virtuální kancelář, díky které výrazně ušetříte za pronájem vlastních kancelářských prostor. O vaší korespondenci se postarají profesionálně vyškolení pracovníci a v případě potřeby využijete reprezentativní konferenční místnosti nebo salonku.

Díky COMEFLEX CONSULTING se nebudete muset starat ani o účetnictví, daňové služby a správu datové schránky. Všem, kteří bytostně nesnáší jednání s úřady, usnadní život možnost zastupování.

Neztrácejte čas tím, co za vás udělají profesionálové a raději se věnujte svému podnikání. Kompletní nabídku služeb najdete na webu mojekancelar.net.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.