Půjčky a úvěry

Zaimo půjčka – možnost, jak získat až 25 000 Kč za výhodných podmínek

I rychlá nebankovní půjčka může být naprosto transparentní a výhodná – stačí se trochu porozhlédnout napříč celým segmentem a vybrat tu správnou. Dnes vám představíme online půjčku, díky které můžete získat až 25 000 Kč pro jakékoliv účely. Jmenuje se Zaimo půjčka a jde o nový úvěrový produkt mezinárodní technologické společnosti Kreditech. U nás ji nabízí společnost Kredito 24 s.r.o., kterou jste možná zaznamenali v souvislosti s další oblíbenou půjčkou Kredito24. Její úvěrový rámec je ale, ve srovnání se Zaimo půjčkou, poloviční.

Společnost Kreditech má vysoké cíle, které spočívají v nabídce moderních úvěrových produktů. V případě půjčky Zaimo se jí to povedlo na sto procent – výsledkem je rychlý, jednoduchý a transparentní produkt, který se hodí k překlenutí dočasné finanční tísně, ale stejně tak i pro financování jakýchkoliv jiných potřeb. Úvěrový rámec od 1 000 do 25 000 Kč a splatnost od 2 do 12 měsíců půjčku řadí na pomezí mezi krátkodobé úvěry, nicméně jde o zajímavější parametry, než jaké jsme zvyklí v případě SMS půjček.

Kreditech vytvořil půjčku, o kterou lze zažádat kdykoliv. Proces schvalování má na starost sofistikovaný systém, který vyhodnotí několik rozličných kritérií a okamžitě vás uvědomí o tom, jestli máte na půjčku nárok. Skutečnost, že věřitel nevyžaduje doklad o výši příjmu, ale neznamená, že půjčí každému. Požadavky jsou naopak poměrně přísné a neplatiči nemají šanci.

Proces vyřízení je tak jednoduchý jako běžný nákup přes internet a zabere vám jen několik málo minut. Pokud věřitel žádost schválí, můžete mít peníze převodem na účet jíž do čtvrt hodiny a budete-li dodržovat smluvní podmínky, budete si moct půjčit opakovaně. Míra RPSN je vždy stejná a nemusíte se bát žádných skrytých poplatků.

Mezi podmínky, které musíte pro získání Zaimo půjčky splnit, patří úhrada symbolické 1 Kč na účet poskytovatele. Jde o bezpečnostní opatření, které slouží k ověření identity žadatele. V případě každé další půjčky už nic podobného řešit nebudete.

Zaimo půjčka je kvalitní produkt, který je nastaven tak, aby spotřebitelům pomáhal a nikoliv je uvrhl do dluhové spirály. Pokud vám ale z nějakého důvodu nevyhovuje, přečtěte si o dalších kvalitních nebankovních půjčkách.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.