Finance

Zajímají vás investiční fondy? Vyzkoušejte Ertrag und Sicherheit

Disponujete větším, či menším finančním obnosem, který můžete postrádat? Neschovávejte si peníze do peřináče a nenechávejte je poflakovat se v bance. Peníze mohou velmi snadno vydělávat peníze, stačí je výhodně investovat. Existuje celá řada zajímavých investicí, které by pro vás mohly být velkým lákadlem. Záleží na vaší povaze, pro který typ investice se rozhodnete. Investovat se dá do čehokoliv, ať už jde o drahé kovy, nemovitosti, podílové fondy či o umění. V případě, že se v investicích a financích všeobecně, příliš nevyznáte, můžete se obrátit na specialisty, kteří vám s investicí pomohou.

Ideální volbou je společnost Ertrag & Sicherheit, která se již sedmadvacet let specializuje na investice do věcných hodnot. Pokud hledáte dlouhodobé investice s velmi zajímavým zhodnocením, jste na správném místě. Ertrag Sicherheit nabízí velmi flexibilní investiční fondy, kterým nehrozí, že budou znehodnoceny inflací. Je jen na vás, zda budete investovat jednorázově či pravidelně. Vy sami si volíte částku, kterou chcete investovat a a vše můžete vzájemně kombinovat. Díky Ertrag und Sicherheit nejste vázání dobou splatnosti ani jinými pravidly. Můžete se svým kapitálem libovolně disponovat, protože fondové společnosti mají povinnost odkoupit vaše podíly za aktuální kurzovní hodnotu.

Ertrag je jedinečnou příležitostí pro každého, kdo chce investovat bez rizika. Vydělávejte na svých penězích a nenechte je znehodnotit inflací. Kdo ví, třeba vás začne finančnictví a investice bavit natolik, že vás budou jednou živit. Investicí děláte to nejlepší pro svou rodinu a zejména své děti.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Vedení účetnictví

Výhodné řešení pro vedení účetnictví nabízí společnost Vema. Vyzkoušejte i vy ekonomický systém Ekos.

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.