Podnikání

Založením firmy online uspoříte čas i peníze

Česká republika patří k zemím, kde trvá založení firmy docela dlouho. Zpravidla se počítá na týdny, naproti tomu v některých západních zemích je možné vše vyřídit během jediného dne. Není tedy divu, že jsou začínající podnikatelé v naší republice celým zdlouhavým procesem patřičně znechuceni. Nutné to ale není, starosti je možné hodit na hlavu někomu jinému.

Založení firmy online z domova

Nebylo by fajn, kdyby veškeré vyřizování někdo obstaral za vás, vy jste jen podepsali nezbytné papíry a tím bylo hotovo? I takhle je to možné zařídit. Nemusíte kvůli tomu téměř ani odcházet z domu. Na www.zalozenifirmyonline.cz vyplníte jediný formulář a obratem vám e-mailem přijdou potřebné dokumenty. Ty podepíšete, podpis necháte na poště ověřit a předáte je odborníkům. Do tří až pěti pracovních dnů bude firma založena, zapsána do živnostenského a obchodního rejstříku. Obdržíte ověřený výpis z obchodního rejstříku a stejnopis zakladatelské listiny či společenské smlouvy.

Jak je možné, že tak rychle? Profesionálové, kteří řeší založení s.r.o. prakticky denně, už vědí, jak co všude chodí. A to souvisí i se všemi zákonnými poplatky. Moc dobře také tuší, na čem se dá ušetřit, a proto jsou schopní celou službu zprostředkovat za cenu poplatků, jež byste stejně museli zaplatit.

Stejně snadno lze zařídit sídlo

Online dnes zařídíte spoustu formalit, které musí řešit každý podnikatel. Jednou z takových je třeba sídlo firmy. I to se dá vyřídit z pohodlí domova, pokud zvolíte virtuální variantu. V poslední době je čím dál oblíbenější, protože ve spoustě oborů vůbec není potřeba nikam fyzicky docházet. Když pracujete z domova, ale máte zároveň sídlo na prestižní adrese v Praze, dělá to navenek dobrý dojem. A vy si tím ušetříte starosti.

Dělají vám formality na začátku podnikání starosti? Nechte je na zkušenějších. Obraťte se na společnost Carolina investment a věnujte se svému skutečnému byznysu.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Možné řešení mzdové agendy

Výhodné řešení pro zpracování mezd nabízí společnosti Vema. Ušetřete i vy za mzdovou účetní!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Snadné řízení a plánování výroby ve vaší společnosti vám umožní program Altus Vario.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo společnosti v Olomouci, Brně nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.