Marketing

Zefektivněte své podnikání na maximum

Říkám vám něco pojem affiliate program? Již nějakou dobu je to v oboru internetového marketingu velmi skloňovaný pojem, který má pro mnoho lidí skutečnou váhu. Pokud provozujete internetový obchod či vlastníte weby s nějakým formulářem, může se vám affiliate program, neboli provizní systém velmi hodit. Napojením se do programu můžete značně znásobit své zisky a rozšířit povědomí o svém byznysu.

Princip je velmi jednoduchý. Provizní systém funguje tak, že vás budou propagovat partneři, kteří dostanou provizi za každého zákazníka, který díky němu uskuteční prodej. Vy se registrujete u společnosti, která má na starost provizní program a vybraní partneři  budou pomocí bannerů a dalších marketingových nástrojů propagovat váš internetový obchod či jiný projekt. Pokaždé, když se na váš web dostane přes partnera zákazník, který nakoupí či využije vaše služby, dostane partner sjednanou provizi,

Affiliate program je skutečně efektivní řešení a to zejména v případě, že vás ohrožuje konkurence. Roztáhněte affiliate síť a díky svým partnerům dosáhnete mnohem větších zisků. Velmi povedený affiliate program nabízí internetová aplikace na affilbox.cz

Systém affilbox.cz vám velmi jednoduše umožní vytvoření reklamní kampaně, zadání provizí a nahrání bannerů. V systému můžete sledovat přehledné statistiky prokliků, konverzí a dalších nezbytných údajů a to jak číselně, tak v grafech. Samozřejmostí je také možnost exportu dat pro další zpracování.

Vydělávejte na svém projektu ještě více a zapojte do něj užitečné partnery, kteří vám přilákají nové zákazníky. Affiliate program patří k nejúčinnějším marketingovým zbraním a v naprosté většině případů se opravdu vyplatí.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Notebook domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný MacBook Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.