Marketing

Získejte přízeň klientů pomocí reklamních kalendářů a diářů

Uspět v tak vysoce konkurenčním prostředí, které na českém trhu panuje, není snadné. Řeč je přitom o drtivé většině oborů – o zákazníky soupeří malé i velké firmy a předpokládáme, že jste na tom podobně i vy. Způsobů, jak se prosadit a dostat svou firmu do popředí zájmu, je samozřejmě vícero, ale alfou a omegou je efektivní marketing. Zároveň platí poměrně jednoduché rčení – v jednoduchosti je krása. A může být něco jednoduššího, než obdarování potenciálních klientů a vážených obchodních partnerů reklamními předměty?

Nebojte se použít sílu reklamních předmětů

Pojem reklamní předmět je velmi široký a v podstatě může zahrnovat cokoliv. V praxi musíme při výběru přihlížet k mnoha faktorům – typem klienta počínaje, příležitostí konče. V následujících řádcích se zaměříme na kalendáře a diáře, které sice nepatří mezi nejoriginálnější propagační dárečky, ale přesto se v nich skrývá značný potenciál. Proč by měly zajímat i vás?

Mít po ruce diář nebo kalendář, je pro většinu lidí samozřejmost. Jde o pomocníky, bez kterých se neobejdeme dnes a denně, a právě v tom tkví zmíněný potenciál. Stačí, když necháte kalendáře / diáře opatřit logem a případně do nich vložíte propagační materiály – obdarované osoby budou v kontaktu s vaší firmou každý den a postupně se jim dostanete pod kůži. Personalizace reklamních předmětů dělá hotové divy, navíc vám příliš nenabourá firemní rozpočet – výroba kalendářů a diářů není nákladná.

Kdo vám vyrobí stylové kalendáře a diáře levně?

Buďme však trochu konkrétnější – na koho se v případě reklamních předmětů tohoto druhu obrátit? Chcete-li, aby stál výsledek za to, spolupracujte s profesionály, kteří mají s výrobou dostatek zkušeností a bedlivě sledují moderní trendy. Za zmínku stojí česká společnost Helma 365 s.r.o., která ročně vyrobí více než 6 milionů kusů personalisovaných reklamních předmětů.

Vyberte si z několika desítek designů a rozličných materiálů – nechte si pro své účely vyrobit kalendáře a diáře, které vaši zákazníci ocení a budou je využívat. Helma 365 disponuje vlastní redakcí, takže vám může vytvořit unikátní obsah. Zároveň nabízí reklamní služby na klíč – například ražby loga, přítisky či reklamní předměty na míru.

Společnost Helma 365 spolupracuje také s humanitární organizací ADRA, pro kterou vyrobila Charitativní kalendář na podporu vzdělávání dětí z Čalantiky. Spolupracuje také s dalšími organizacemi jako Konta Bariéry.

charitiativni-kalendar

Další informace, ukázky realizací a praktickou aplikaci na tvorbu reklamního diáře najdete na www.helma365.eu.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.