Kancelář

Zlepšete propagaci své firmy a myslete i na detaily, jako jsou lepicí pásky

V současné době podnikatelé bojují s obrovskou konkurencí. Jestliže se tedy chcete odlišit od ostatních firem na trhu, jež mají stejné zaměření jako vy, začněte správně nastavenou marketingovou strategií. Jednotlivé propagační nástroje je nezbytné kombinovat. Bylo by totiž docela neefektivní, pokud byste investovali pouze do offline reklamy, neboť v online světě by se o vás nikdo nedozvěděl, což je obrovská škoda. A myslet byste měli i na nejmenší detaily.

Využijte i levných způsobů, jak se zviditelnit. Jednou z nabízených variant jsou potištěné lepicí pásky, se kterými přelepíte například krabici, jež budete zákazníkovi posílat.

Pásky z PVC, papíru i polypropylenu

Pokud jste se tedy rozhodli, že vyzkoušíte pásky s potiskem, potom se budete rozhodovat mezi několika různými materiály. Výrobci lepicích pásek poskytují provedení z polypropylenu, papíru anebo PVC. Všechny uvedené varianty se dají vylepšit potiskem, například vaším logem, mottem, kontaktními informacemi a podobně.

Pravděpodobně jste ani nikdy nepřemýšleli nad tím, že lepicí pásky mohou být originálním nosičem informací a propagačním materiálem. Plnit však budou i ochrannou funkci, neboť se přes ně zvídaví pošťáci nedostanou. Zákazník by neoprávněné porušení pásky snadno poznal.

Pásky s vrchním potiskem

Takzvané PP pásky jsou opatřené akrylátovým lepidlem, které perfektně drží jak na kartonových krabicích, tak i dalších materiálech. Ovšem doporučují se pouze za teplého počasí od 18 °C nahoru. Pokud potřebujete zalepit nějaké mražené výrobky, zvolte spíše jiný materiál, například PVC pásky se solventním lepidlem.

Jestliže hledáte specialistu na lepicí pásky, doporučujeme podívat se do internetového obchodu pasky.cz, kde si objednáte i originální potisky na pásky.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.