Domů » 2 praktické služby, které vám ušetří spoustu času
Zajímavosti

2 praktické služby, které vám ušetří spoustu času

Čas je jedním z největších nepřátel podnikatelské veřejnosti (tím dalším je nedostatek kapitálu, ale o tom zase jindy) a i vy určitě nepohrdnete několika tipy, díky kterým spoustu času ušetříte. Využíváte-li k hledání informací internet, měli byste si do záložek přidat další dva weby, které využijete vždy, když budete hledat telefonní číslo na pevnou linku a nebo informace o majiteli pozemku, na který máte zálusk.

Tištěný telefonní seznam je přežitek

Doby, kdy většina z nás využívala pevnou linku, jsou ty tam. Mobilní telefony pevné linky vytlačily do ústraní, ale i tak nám čas od času nezbude, než se na některou z nich dovolat. Nemáte-li po ruce telefonní seznam, vyhledejte si číslo na internetu. Všechna čísla na pevné linky jsou na webu dostupné a nechybí ani seznam mobilních čísel, jejichž majitelé dali souhlas se zveřejněním. Podrobný postup, díky kterému číslo bez problémů vyhledáte, najdete na webových stránkách www.seznam-telefonni.cz. A kromě jiného také informace o předvolbách a další údaje, které by vás mohly zajímat.

Ušetřete si cestu na katastr

Neméně praktické informace získáte i na webu www.nemovitosti-nahlizeni-katastr.cz. Prozradí vám jak na nahlížení do katastru nemovitostí, aniž byste museli navštívit katastrální úřad. Potřebujete-li si prohlédnout katastrální mapy a zjistit údaje o vlastnících, určitě se vám budou informace hodit. Katastr nemovitostí nahlížení sice nepatří mezi služby, které většina z nás využívá každý den, ale pro realitní kanceláře a makléře je nedocenitelná. A pro jednotlice, kteří uvažují o koupi parcely, také. Skutečně není důvod ztrácet čas cestou na katastr, když jsou informace dostupné online…

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.