Domů » 3 nebankovní úvěrové společnosti, u kterých si můžete bez obav půjčit i vy
Finance

3 nebankovní úvěrové společnosti, u kterých si můžete bez obav půjčit i vy

Začátky podnikání bývají krušné a často se neobejdou bez vstupních investic. Potřebujete-li finanční injekci v rekordně krátkém čase, nezbude vám než se po ní poohlédnout v nebankovním sektoru. Nebankovní poskytovatelé úvěrů jsou k podnikatelům vstřícnější a mnohdy jim půjčí i tehdy, když se k nim banka obrátí zády. Buďte však obezřetní a vybírejte pouze z prověřených institucí, které vám nabídnou výhodné podmínky. Několik jsme jich pro vás našli.

Neúčelová půjčka od Home Credit

Společnost Home Credit patří ke stálicím a na českém nebankovním trhu působí velmi dlouho. Nabízí úvěry ve výši až 150 000 Kč na cokoliv se splatností až 84 měsíců. O půjčku můžete zažádat online na webu www.stabilnipujcka.cz, kde si lze vypočítat výši splátek pomocí aplikace Home Credit půjčka kalkulačka. Ručitele ani zástavu nebudete potřebovat. Home Credit půjčka lze využít na cokoliv.

Spolehlivá půjčka od Provident

Provident nabízí půjčku ve výši až 80 000 Kč a i o ni lze zažádat přes internet. Provident půjčky se splácí jednou týdně a to po dobu 45, 60 nebo 100 týdnů. Společnost Provident několikrát získala prvenství v Indexu etického úvěrování od organizace Člověk v tísni (v letech 2011 a 2012). O půjčku můžete zažádat na webu www.osvedcenapujcka.cz.

Krátkodobý půjčka od Ferratum

Ferratum půjčka je, na rozdíl od předchozích dvou úvěrů, krátkodobého rázu a hodí se k překlenutí druhotné platební neschopnosti. Společnost Ferratum Czech je dceřinou společností skandinávské Ferratum Groub a na přelomu roku 2013 a 2014 se transformuje na banku. Opět jde o neúčelovou půjčku, která je navíc zpoplatněna fixními poplatky. Máte o ni zájem? Vyřiďte si ji přes internet na webu www.pujckapraveted.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

eWay-CRM je inovativní Outlook CRM systém, jenž vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.