Podnikání

5 důvodů, proč si vybrat broker pool a ne MLM

Rozhodli jste se podnikat v oboru finančního poradenství, ale netroufáte si „jet na vlastní pěst“, protože vám chybí zkušenosti, peníze, nebo se jen zkrátka chce více věnovat klientům a méně řešit administrativu, legislativu a další záležitosti, které za vás mohou vyřešit MLM nebo broker pool? Pak se budete muset rozhodnout, zda dáte přednost jednomu, nebo druhému.

1. Vysoké provize

Broke pool je „pouhým“ servisním zázemím, které finanční poradce a firmy neomezuje. Svoboda podnikání se projevuje i ve vyplácení provizí – o ty se nemusíte dělit s dalšími mezičlánky. Pokud si navíc vyberete renomovaný broker pool se špičkovým zázemím, můžete se spolehnout na velmi atraktivní provize, jakožto i na jejich transparentní a rychlé vyplácení.

2. Broker pool pomáhá, ale neomezuje

MLM společnosti mají pevně danou strukturu a pravidla. Pod křídly broker poolu své podnikání řídíte sami. Finanční poradci jsou pro broker pool rovnocennými partnery, kterým zajišťuje potřebné služby.

3. Kmen klientů budujete pro sebe

Když se rozhodnete odejít z MLM, počítejte s uplatněním rozhodčí doložky. Tím však starosti nekončí – budete muset znovu pracně budovat klientelu, což v případě odchodu z broker poolu nehrozí – klienti vám zůstanou. Klienti, o které svědomitě pečujete v rámci multilevelového systému, nejsou vaši, ale mateřské společnosti.

4. Budujete vlastní brand

Jak jsme již umínili, broker pool zajišťuje servis – nic víc, nic míň. Umožňuje poradenským společnostem budovat vlastní značku, což v případě práce pro MLM jednoduše není možné. MLM svazuje ruce a učí stádovitosti, broker pool podporuje samostatnost.

5. Broker pool vás posouvá kupředu

Vnější motivace brzy vyčpí. Kdo chce vybudovat úspěšný byznys, musí se motivovat vnitřně. Když nebudete chtít sami, jen těžko dosáhnete vysněné mety. A právě v broker poolu vám realizace podnikatelského snu půjde o moc lépe. Dostanete zázemí, ale nikdo vám nevezme svobodu.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Tablet domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný iPad Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní software pro řízení projektů eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.