Domů » 5 jednoduchých změn, které vám mohou změnit život k lepšímu
Zajímavosti

5 jednoduchých změn, které vám mohou změnit život k lepšímu

Máte pocit, že potřebujete ve svém životě udělat nějakou změnu? Narušit stagnaci, přestat váhat a konečně se pohnout z místa? Vyzkoušejte jednoduché změny, které vás dovedou až k vysněnému cíli. Budete překvapeni, o jak obyčejné věci se jedná, přesto na ně spousta z nás často zapomíná.

1) Brzké vstávání

Dovedete si představit, že vstáváte například o hodinu dřív, než jste byli doposud zvyklí? A co kdyby vám někdo řekl, že budete mít pro sebe hodinu denně navíc, užijete si ničím nerušené ráno, zbavíte se ranního shonu a ještě se příjemně naladíte na celý den? Vyzkoušejte vstát alespoň jeden den dřív, užijte si bosou chůzi po trávě, přivítejte východ slunce například jogínským pozdravem slunci a vnímejte své probuzení jako pomalý a příjemný proces. Možná to budete chtít další dny zopakovat.

2) Pravidelná masáž

Co si představíte pod pojmem rozmazlit se? Patří do vaší představy nohy nahoře, příjemná hudba, pomalé doteky a tantrická masáž? V tom případě si tuto nebo jinou masáž dopřejte alespoň jednou za měsíc. V ideálním případě samozřejmě i víckrát. Vyzkoušejte také erotickou masáž, která probudí všechny vaše smysly. Naučte se milovat své tělo a zažijte smyslné laskání.

3) Objímání

Napadlo vás někdy obejmout kamaráda, kamarádku nebo třeba svého oblíbeného kolegu? Neváhejte a vyzkoušejte to. Přibližte se lidem, které máte rádi a zkuste jim být blíž. A to doslova. Obejměte své prarodiče i rodiče. Obejměte sourozence. Klidně porušte své zásady a zapomeňte na chvíli na osobní prostor. Projevujte lásku a všímejte si, jak se vám jí bude do života dostávat víc a víc.

4) Úsměv, prosím

Nic to nestojí, přitom to dokáže tolik změnit. Ano, řeč je opravdu o „obyčejném“ úsměvu. Všimněte si té změny při výrazu vaší tváře, když se usmějete. Usmějte se na sebe do zrcadla, usmějte se na neznámého kolemjdoucího. Oblíbený citát říká: “Usmívejte se, protože nikdy nevíte, kdo se do vašeho úsměvu zamiluje”.

5) Darujte (si)

Překvapte své blízké nečekaným dárkem. Nemusí mít narozeniny, svátek ani jiné výročí. Prostě a jednoduše vyberte dárek a darujte jej. Nebojte se darovat dárek i sami sobě. Může to být květina, čokoláda nebo třeba klasická relaxační masáž. Užívejte si každý den naplno a neodkládejte příjemné věci na další dny. Vše příjemné, co můžete udělat dnes, udělejte.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový program Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.