Podnikání

Aktuálně.cz spustilo novou poradnu nejen pro OSVČ

Podnikatel musí být neustále ve střehu. Legislativa se průběžně mění a to, co bylo ještě nedávno pravidlem, nemusí zítra platit. Zdaleka největší „guláš“ však mají v dané problematice především začínající OSVČ, které se v podnikatelské sféře teprve zabydlují. Nejčastější dotazy se týkají plateb minimálních záloh, daní a pojištění v případě více souběžných živností, ale také dodatečné opravy daňového přiznání či toho, jak nepřijít o slevu na dani z příjmu při podnikání v důchodu. A to je teprve začátek. Otázek, na které bychom rádi znali odpovědi, je nepřeberné množství. Tou další je, kdo nám na ně sofistikovaně odpoví.

Nemáte-li ve svém okolí někoho, kdo má s problematikou zkušenosti a nechcete-li se s dotazem obracet na úředníky (kteří nám většinou stejně nedokáží poradit), vyzkoušejte novou online poradnu, kterou provozuje známý portál Aktuálně.cz. Služba je přehledně rozdělena na jednotlivé kategorie, ve kterých nechybí ani sekce pro OSVČ. Na své si však přijdou i ti, kteří mají nejasnosti ohledně hypotéky, spoření, důchodové reformy, exekucí a dluhů nebo sociálních dávek.

Každá problematika má svou vlastní sekci, o kterou se starají odborníci. Vaší „povinností“ je přesně zformulovat dotaz a zařadit ho do správné kategorie. Dotaz můžete položit zcela zdarma, ale ještě předtím nezapomeňte využít vyhledávání – je pravděpodobné, že stejný dotaz již v minulosti položil jiný uživatel a odpověď tak můžete získat mnohem rychleji než čekáním na zodpovězení vlastního dotazu.

Online poradna vám ušetří spoustu starostí a poskytne odpovědi na otázky, které se vám už dlouho honí hlavou. Nezapomeňte se o ni zmínit svým známým, kteří jsou možná v podobné situaci jako vy. S větším počtem uživatelů poroste i databáze odpovědí, což se může v budoucnu hodit i vám.

Nakopněte podnikání!

Tablet domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný iPad Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Spolehlivé CRM řešení eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.