Domů » Aktuálně.cz spustilo novou poradnu nejen pro OSVČ
Podnikání

Aktuálně.cz spustilo novou poradnu nejen pro OSVČ

Podnikatel musí být neustále ve střehu. Legislativa se průběžně mění a to, co bylo ještě nedávno pravidlem, nemusí zítra platit. Zdaleka největší „guláš“ však mají v dané problematice především začínající OSVČ, které se v podnikatelské sféře teprve zabydlují. Nejčastější dotazy se týkají plateb minimálních záloh, daní a pojištění v případě více souběžných živností, ale také dodatečné opravy daňového přiznání či toho, jak nepřijít o slevu na dani z příjmu při podnikání v důchodu. A to je teprve začátek. Otázek, na které bychom rádi znali odpovědi, je nepřeberné množství. Tou další je, kdo nám na ně sofistikovaně odpoví.

Nemáte-li ve svém okolí někoho, kdo má s problematikou zkušenosti a nechcete-li se s dotazem obracet na úředníky (kteří nám většinou stejně nedokáží poradit), vyzkoušejte novou online poradnu, kterou provozuje známý portál Aktuálně.cz. Služba je přehledně rozdělena na jednotlivé kategorie, ve kterých nechybí ani sekce pro OSVČ. Na své si však přijdou i ti, kteří mají nejasnosti ohledně hypotéky, spoření, důchodové reformy, exekucí a dluhů nebo sociálních dávek.

Každá problematika má svou vlastní sekci, o kterou se starají odborníci. Vaší „povinností“ je přesně zformulovat dotaz a zařadit ho do správné kategorie. Dotaz můžete položit zcela zdarma, ale ještě předtím nezapomeňte využít vyhledávání – je pravděpodobné, že stejný dotaz již v minulosti položil jiný uživatel a odpověď tak můžete získat mnohem rychleji než čekáním na zodpovězení vlastního dotazu.

Online poradna vám ušetří spoustu starostí a poskytne odpovědi na otázky, které se vám už dlouho honí hlavou. Nezapomeňte se o ni zmínit svým známým, kteří jsou možná v podobné situaci jako vy. S větším počtem uživatelů poroste i databáze odpovědí, což se může v budoucnu hodit i vám.

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.